2733
2739

چند روز پیش آزمایش تیروئید داده بودم امروز بردم پیش دکتر.

دکتر گفت تیروئیدت کم کاریش بهتر شده ولی قند ناشتات بالاست احتمالا دیابت داری باید دوباره آزمایش بدی.

اما من همش25سالمه.چرا تو این سن باید دیابت داشته باشم آخه؟

من هرروز ورزش میکنم قند و شکر مصنوعی استفاده نمیکنم تغذیه ام رو خیلی رعایت میکنم تازه تو خانواده هم ثابقه اش رو نداریم دارم دیوونه میشم یعنی امکان داره اشتباه شده باشه؟

من هنوز سنی ندارم آخه حاظرم بمیرم ولی دیابت نداشته باشم😭

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...

شب میوه یا شیرینی یا شام ماکارونی چیزی نخوردی؟

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون شب اصلا شام نخوردم فقط ساعت9شب یه دونه خرما خوردم همین

نگران نباش یه بار دیگه ازمایش بده .اخه دیابت بیشتر ارثی هست شما که میگی هیشکی نداره تو خانواده ‌ورزشم که میکنی 

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2731
نگران نباش یه بار دیگه ازمایش بده .اخه دیابت بیشتر ارثی هست شما که میگی هیشکی نداره تو خانواده ‌ورزش ...

امیدوارم برام دعا کن خیلی نگرانم

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...