2737
2734
عنوان

جوش صورت

283 بازدید | 48 پست

خیلی پوستم افتضاح و داغونه هر روز بدتر از دیروز میشه یه مدت خوب شده بود بازم در اومده خیلی عذابم میده هیچ جا نمیرم برمم ماسک میزنم کرم پودر نمیتونم بزنم بدتر میشن کی تموم میشه چهار ساله جوش میزنم دقیقا از 13 سالگیم خسته شدم هر کاری کردم نمیرن راکوتان خوردم روتین پوستی دارم ولی انگار نه انگار شما چیزی برای معرفی ندارین 

ماست و حنا قاطی کن هفته ای 2 بار 20 دقیقه بزار روی صورتت قبلشم تست کن بهت بسازه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
نه آزمایش ندادم مامانم همش میگه بهم

عزیزم منم مثل شمام متاسفانه مشکل هورمونی داری شماهم مثل من چون خیچجوره خوب نمیشه من ۲۳ سالمه ولی از ۱۳ سالگی جوش میزنم الانم بساله راکوتان میخورم میدونم بعد قطعش میخواد برگرده ولی جوش هورمونی رو نمیشه کاریش کرد

امیدوارم خیلی زود خوب بشیم ، واقعا خسته شدم دیگ😔

امیدوارم

دیگه خسته شدم از اینکه هر جا میرم میگن صورتش حیفه ی فکری واسش بکنین انقد راهکار میدن انقد تو جمع حرف میزنن بخدا خجالت میکشم 

من ۷ ماهِ راکوتان میخورم. جای جوشام مونده . اعتماد به نفسم صفررررررررررره 🥺😕

از عوارضش بگو 

مال من کمه جوشام ولی با هیچ روشی هم نرفته نمی‌دونم بخورم یا نه 

صورتم فقط یکی دوتا میزنه ولی پشت کمرم خیلی میزنه جاش مونده بدنمم سفیده خیلی بد دیده میشه 

منم همینم راکوتان انتی بیوتیگ هیچ دلیلی ام واقعا نداره

یه آز بده ولی منی که همه چیزم نرمال بود کلیم مراعات تغذیه همه چیزو میکردم دیگه بنظرم پوست خوب ژنتیکه نداشته باشی دیگه نداری دیگ.حالا هر چقدرم برس برو دکتر قرص و دعوا درمون

عزیزم باید دوره اش بگذره و حتما آزمایش بده من از ۱۲ سالگیم تا الان ک ۲۰ سالمه مدام جوش زدم اما هرساله کمتر از قبل شده الان بیشتر مشکلم جای جوش هامه ک خیلی دیر لکه هاشون خوب میشه😑🤦🏻‍♀️بازو کمر پاهامم حتی جوش میزنه

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
منم همینم راکوتان انتی بیوتیگ هیچ دلیلی ام واقعا نداره یه آز بده ولی منی که همه چیزم نرمال بود کلیم ...

من خانوادم همشون تو نوجوانی جوش داشتن ولی الان پوستشون خیلی خوبه یعنی تو خانواده ما فقط منم که پوستم داغونه مابقی 20سال به بالا سن دارن هیچ جوشیم ندارن من17سالمع

بهتره چکاپ بشی.منم مثل تو فک میکردم برای بلوغه ولی تنبلی تخمدان داشتم و با دکتر رفتن خوب شدم

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2706