2733
2734
عنوان

سونو قلب واژینال یا شکمی

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 54 پست
شما سونوی قلب رفتین؟

نه عزیزم..من الان هفت هفته و سه روزم‌...منتظرم هشت هفته که تموم شد برم سونو شکمی

از اون اول تست هم رابطه نداشتم....هر روزم یه علامت جدید دارم ولی در کل کلا اصلا علائم شدیدی ندارم و خیییلییییی خیلیییی ملایم هستن ..منم استرس سونورو دارم..اما جز صبر چکار میشه کرد

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره،،خیلی بالا رفته. بار اول گفت نگران نباش....بار دوم گفت برو سونوی واژینال که نرفتم....نه دقیق نگ ...

انشاالله که به سلامتی بگذره باردلریت حالا یا یه دونه یا دوتا....ولی من ۲۱۰۰ بدد دیگ هم تکرار نکردم چون اغلب وقتی خیلی پایین باشه نیاز ب تکرار هست..

شما شاید لقاحت زود بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم..من الان هفت هفته و سه روزم‌...منتظرم هشت هفته که تموم شد برم سونو شکمی از اون اول تست ...

منم ۲۴ ام بهمن تستم مثبت شد

ولی برا ۱۴ ام دکتر بهم وقت سونو داره

اونموقع میشم ۸ هفته (۷ هفته و دوروز)

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلامت باشی عزیزم،همشو نمیکنه داخل ،اندازه یه بند انگشت اصلا حالیت نمیشه .نترس.با دکترت مشورت کن هر چ ...

خب پس این جور خوبه....من تصورم چیز دیگه ای بود....تا ببینیم خدا چی می خواد.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
انشاالله که به سلامتی بگذره باردلریت حالا یا یه دونه یا دوتا....ولی من ۲۱۰۰ بدد دیگ هم تکرار نکردم چ ...

خیلی ممنون،،همچنین.😘😘

آره شاید....بستگی به واکنش بدن هم میگن داره....اگه می رفتم سونوگرافی مشخص می شد.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
یعنی دکترت گف ۸ هفته تموم شد برو؟ پ چرا نظر دکترا انقد فرق داره

ن ن عزیزم دکترم نگفت...

زمانی کمن رفتم دکتر چهار هفته و دو سه روز بودم...دکترم گفت هفته دیگ برو..اما من کلی پزس و جو کردمم خیلی ها توی هفته پنج و شیش حتی جنین هم ندیدن چه برسه به قلب..از اونجایی ک من بسیاااااار استرسی ام گفتم صبر کنم سر وقتش برم

چون سونوگراعی زیادی هم خودش ضرره واسه بچه ...خیلی فشار میدن...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ۲۴ ام بهمن تستم مثبت شد ولی برا ۱۴ ام دکتر بهم وقت سونو داره اونموقع میشم ۸ هفته (۷ هفته و دور ...

به سلامتی عزیزم....پایان هشت هفته برو سونوگرافی شکمی...بعدم جواب سونوتو ببر پیش دکترت

بتات چند بود عزیزم بعد چندروز تاخیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی عزیزم....پایان هشت هفته برو سونوگرافی شکمی...بعدم جواب سونوتو ببر پیش دکترت بتات چن ...

روز موعد ۳۳۰

۵ روز بعد ۱۷۴۸

۵ روز بعد دوباره ۱۰۶۰۰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب پس این جور خوبه....من تصورم چیز دیگه ای بود....تا ببینیم خدا چی می خواد.

امید به خدا ...اصلا استرس نداشته باش ،منم خیلی اولش ترسیدم قلبم هزار میزد وحشت داشتم ولی بعد ده ثانیه آروم شدم ...من قبلش سرچ کرده بودم و همون باعث ترسم شد

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
روز موعد ۳۳۰ ۵ روز بعد ۱۷۴۸ ۵ روز بعد دوباره ۱۰۶۰۰

خیلی خوبه....پناه بر خدا...انشاالله قلب همه نی نیا تشکیل شه و به سلامت بیان بغل مامانشون🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی عزیزم....پایان هشت هفته برو سونوگرافی شکمی...بعدم جواب سونوتو ببر پیش دکترت بتات چن ...

با توجه ب بتاهام

باید لقاح زود انجام شده باشه، نه؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خوبه....پناه بر خدا...انشاالله قلب همه نی نیا تشکیل شه و به سلامت بیان بغل مامانشون🥺

آمین

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.