2733
2734
بنظرتون فردا برم آز بدم

بزار ی چند روز دیگه هم بگذره کاملا خیالت راحت بشه

ولی هورمون بارداری اول میاد تو خون بعد تو ادار وقتی ادارت نشون داده ینی ازمایشم حتما نشون میده ولی بزار چن روز دیگه بهتره

مبارکه عزیزم برا منم دعا کن این ماه باردار بشم بچم سالم بیاد بغلم

ان شاءالله خدا به شما و همه منتظرا بزودی نینی سالم و صالح بده 🤍😍

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چند وقت تو اقدام هستید

من نمیخوام حامله باشم میخوام جدا شم از شوهرم بعد اخرین رابطه یدونه قرص اورژانسی خوردم شیش روز بعدش پریود شدم بعد دوباره ۱۸روز دیگه پریود شدم ولی خونریزیم کم بود ولی الان هم حالت تهوع دارم هم تخمدونا کمرم درد میکنه نمیدونم چرا 

فقط حامله نباشم برام کافیه ی بچه هم دارم

ان شاءالله خدا به شما و همه منتظرا بزودی نینی سالم و صالح بده 🤍😍

ممنونم عزیزم 

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت