2733
2734
عنوان

کارتون شرک قشنگه؟؟

144 بازدید | 17 پست

بچه ها میخام برای دخترم کارتن جدید بگیرم سه سالشه شرک صحنه ترسناک و بد نداره باهم ببینیم؟؟من تابحال ندیدمش کارتن جدید قشنگ میشه معرفی کنین انیمیشن سینمایی منظورمه مثل سیندرلا اینا 

شرک قشنگه و اتفاقن بدرد بزرگسالا میخوزه بنظزم من خودم تاحالا چار پنج بار دیدمش

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت حسودیم شد 😂

خیلی قشنگه دوبله گلوری بگیر  حتما ببین

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
2742

واای عالیه یادم باشه اخر هفته منم ببینم😁

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

دختر منم ۳سالشه

شرک قشنگه اما بنطرم‌مناسب سنشون نیست

من کارتن در جستجوی نمو و فرار مرغی و مهاجرت(کوچ) براش گرفتم براش خیلی دوسشون داره و موضوعشون هم‌خوبه 

بخصوص نمو و مهاجرت

2740
چرا عزیزم؟؟؟

صحنه های نامناسب داره 

یه قسمت هاییش برای سه ساله ترسناکه 

صحنه های جنسی و عاشقی هم که فراواااان 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

کارتون گارفیلد هم قشنگه اما فکر کنم تو یکی از صحنه های آخر فیلم یه دختر و پسره همو میبروسن ولی کارتون دوست داشتنی هست من خودم عاشقش بودم 

کارتون گالیور هم خیلی خوبه 

کارتون خانم توت فرنگی هم خوبه 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
دختر منم ۳سالشه شرک قشنگه اما بنطرم‌مناسب سنشون نیست من کارتن در جستجوی نمو و فرار مرغی و مهاجرت(ک ...

وایی فرار مرغی رو من با این سنم میشینم نگاه میکنم با بچه ها😂😂خیلی خوبه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2706