موضوع بحث

چرا صفحه های قدیمی باز نمیشن

1396/02/01 02:21 44
موضوع بحث: چرا صفحه های قدیمی باز نمیشن

تو گوگل که سرچ میکنم دیگه باز نمیشن. ای بابا.اونارو چرا فیلت ر کردید خب..حیف اطلاعاتشونه بخدا.. تو رو خدا بر گردونید 

فیل تر نشدن ادرسشون تغییر پیدا کرده احتمالا بخاطر تغییر فضای برنامه نویسی سایت هستش که ادرس پیج ها عوض شده

تو خودت حافظ من باش به یغما نروم........ میشه لطفا برای افتادن اتفاق خوبی که منتظرشم یه صلوات بفرستید؟ ممنون

این جا هم لینک تاپیکی که تو تاپیک دیگه ای هست باز نمیشه

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

خب اینجور که خیلی بده.تمام اطلاعاتی ک این چند ساله به جا مونده از دوستان همش کشک! تو گوگل سرچ میکنیم تمام صفحات نی نی سایت تو جستجو میاد بالا اگه باز نشه که خیلی افتضاحه

یکی هم اینکه انلاین بودن رو برگردونید.اینجوری اصلا معلوم نمیشه کی انلاینه..اشکالات و اصلاح کنید بی زحمت 

متنفرم تز این ورژن جدید خواهشا برش گردنید نی سایته قدیم رو ای مسعولین

برای سلامتی امام زمان یک صلوات بفرست

یعنی چی ؟ لینکش رو میدید ببینیم چه جوری فـیلتره ؟

ای کاش برای  کسانی که نمیخوان از ورژن جدید استفاده کنند امکان استفاده از ورژن قدیمی وجود داشت

اسمم را سنگی نگاه میدارد و خودم را گوری و یادم را نمیدانم ,,,,,,,,,,,,,, picofile / axgig اپلود عکس . اگر میخواهید از شر آگهی های تبلیغاتی کنار صفحه راحت شود به این آدرس مراجعه کنید https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpio bklfepjocnamgkkbiglidom/related

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

خدایا شکرت

الان تاپیک قبلی هارو چرا نمیتونم پیدا کنم?!!!

چقد نی نی سایت بد شده..وااای نی نی سایت قبلیمون رو برگردونید خواهشا  

خدایااااا آخه چقد التماست کنم؟؟منم دلم میخواد مامان بشم،انتظارم به دوسال و نیم رسید😭😭😭

بچه هااااااااا؟؟؟شماها هم تعداد پستاتون کم شده؟؟؟

خدایااااا آخه چقد التماست کنم؟؟منم دلم میخواد مامان بشم،انتظارم به دوسال و نیم رسید😭😭😭

مباحث مورد علاقه ام قبلا یکجا بود ، الان به هیچکدوم دسترسی ندارم . اسم کاملشونم یادم نیست سرچ کنم . کاش موقع تغییرات این مسائل رو هم در نظر میگرفتید . درست نیست که بروز رسانی شما باعث اعصاب خوردی ما بشه . کاش یکم کاربراتون براتون اهمیت داشتند .

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

چجوری باید تاپیک زد؟

چرا دکمه بروز رسانی رو پس برداشتین؟؟؟

سلام

✞قـَــــبلنا فـِـــک میـــــکردم تَنْهــــــــــایی✘خیلی ســـَـــــــختِه✘خیلی نَحســِـــــه✞ ❄امـــا الان میـــــفهمم تنـــــــهایی یه حِسـِــــه 【خیلـــــــی خاصــِــــه】❄ ❄که خـــُـــــــدا داده اونــــــو به کَســـــی که【خیلـــــــی خواســْـــــــتِه】ツ

خیلی بد شده من اصلا دوست ندارم خواهشا ورژن قبلی رو برگردونین

این همه اطلاعات به درد بخور در مورد همه چیز تو تاپیکها بود که سرچ گوگل پیدا میکرد. حداقل برای این که بازدید سایت نیاد پایین باید الان هم دیده بشن. ظاهر روتغییر میدین باطنش که نباید عوض بشه. واقعا در شرکتی که این جوری سایت رو آپدیت کرده باید گل گرفت. نکردن یه تست بزنن ببینن چه افتضاحی به فقط نام کاربری کاربرا زدن

واقعا دیگه آدم نمیتونه بیاد تو نی نی سایت افتضاح شده... 

خدایا... منم میخوام مامان شم.. 😢صدامو بشنو...‌

سلام مطالب قبل رو از کجا پیدا کنیم من کلی حساب وا کرده بودم برا اطلاعاتی ک راجب دکترای شهرم تو سایتتون بود  تورو خدا یکاریش کنید 

ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز