2752
2734
عنوان

شوهرم بهم پول نمیده...حتی ی شارژ برام نمیخره بغض داره خفه م میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 42 پست

آخ، وقتی یه کامنت میبینم نوشته شوهرم پول تو کارتم نمیزنه که چقد ناراحت میشم یاداور یه روز میشه که امروزم یادم اومد گریه م گرف 

میدونم به ذهن خودتم رسیده ولی واقعا امکانش نیست بری سرکار؟ نگو وظیفه شه و این حرفا 

کسی پس انداز کنه نصفی از حقوقش رو پس انداز میکنه جلو دهن زن و بچش گرفته خرجی نکنن پس انداز ب درد عم ...

خیلی حالم بده...پس الان من تو خونه ی این ی نوکر و ی برده ی جنسیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخ، وقتی یه کامنت میبینم نوشته شوهرم پول تو کارتم نمیزنه که چقد ناراحت میشم یاداور یه روز میشه که ام ...

خب عزیزم من برم سرکار پس این فقط استفاده ی جنسی از من بکنه و هیچ؟؟؟؟

2731
میدونم چی میگی عزیزم میفهممت واقعا حقت نیست

الان داشتم حرف میزدم اخرش گف میخام پس انداز کنم ماشین بخرم...گفتم باشه پس اگه ب اون پولی ک قراره از من بزنی برامن شارژ نفرستیو لباس نخریو صد تومن تو کارتم نزنی امیدوارم بتونی ماشین بخری 

عزیزم من اخلاق همسرت رو نمیدونم و هم چنین شخصیت خودت ، اگه تا حالا باهاش حرف نزدی به جای تو دلت ریختن سر فرصت مناسب وقتی خسته نیست باهاش حرف بزن و بگو این قضیه عذابت میده و ... ولی من اگه بودم با توجه به اخلاق خودم اول دنبال کار میگشتم بعد به همسرم میگفتم یه کار پیدا کردم به امید خدا از هفته آینده برم قطعا همچین مردی میگه نه لازم نکرده و با اجازه کی و ... میگی اگر باید اجازه تو رو داشته باشم طبق همون عرف و شرع منم تو زندگیت یه حق و حقوقی دارم ، من زنی هستم که سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم و اگه کمبود هست به جای خطا کردن دنبال راه حل هستم ، من به عنوان یه زن نیاز دارم در حد معمولی نیازهام برطرف بشه و وقتی تو که همسرم هستی تمکین مالی نمیکنی من مجبور خودم دست به کار بشم

عزیزم من اخلاق همسرت رو نمیدونم و هم چنین شخصیت خودت ، اگه تا حالا باهاش حرف نزدی به جای تو دلت ریخت ...

من بیرون خونه ک نمیتونم کار کنم...میخام ازین حرزای امام جواد ک میارن مینویسن ازونا بیارم بنویسم ببینه بلکه بهش بربخوره

خب عزیزم من برم سرکار پس این فقط استفاده ی جنسی از من بکنه و هیچ؟؟؟؟

این طرز فکرت اشتباه هست مگه تو رابطه تو لذت نمیبری ؟ یک طرفه هست ؟ خودت رو کالای جنسی نبین که در ازای تمکین بهت پول بده شوهرت 

خب تو هم داری لذت میبری،  پس ایشون تنها استفاده جنسی نمیبره،  چرا اینجوری نگاه نمیکنی؟&nbs ...

اتفاقا من ادم سردیم و فقط تحمل میکنم...من بخاطر اون دارم خودمو اذیت میکنم...سر همین مسئله جنسی

درضمن عزیزم مگه اون میزاره من برم سرکار

این طرز فکرت اشتباه هست مگه تو رابطه تو لذت نمیبری ؟ یک طرفه هست ؟ خودت رو کالای جنسی نبین که در ازا ...

خب چاره ی دیگه ای ندارم عزیزم...ینی مرد وظیفه ش نیس ک حق و حقوق زن رو بده خرج و مخارجشو بده؟؟؟

من بیرون خونه ک نمیتونم کار کنم...میخام ازین حرزای امام جواد ک میارن مینویسن ازونا بیارم بنویسم ببین ...

نه باید یه حرکتی بزنی که حرصش دربیاد وگرنه حرز اوردی از خداش هست میگه خوبه تو خونه سرگرم میشه یه پولم درمیاره ، (اگه دوس نداری خودت کاری کنی البته بهتره حرصش در بیاری که اون اجازه نده) چون کار بیرون بخوای بری اون میگه پس بچه چی ، توام بگو عزیزم مثل همه ادمای شاغل میذاریمش مهد خداروشکر قسطات هم ماه دیگه تمامه دیگه مشکلی هم نداریم بذاریمش مهد یه جور که ینی پول مهد رو باید خودت بدی با زبون بی زبونی ،اگرم گفت نه بچم باید مادر بالا سرش باشه غذا اماده باشه ال و بل میگی عزیزم من همه تلاشم همین بود تا الان ولی بچه من نیاز به یه مادر داره که عزت نفس داشته باشه و شاد باشه وگرنه یه مادر دل مرده و افسرده که احساس پوچی میکنه حال اونم بد میکنه

2706