2752
2734
عنوان

مادرشوهر

655 بازدید | 16 پست

مادرشوهرم تو همه کارام دخالت میکنه و سوال میپرسه زنگ میزنه میگه شام گذاشتی چی گذاشتی چرا نذاشتی کی خونتونه کی زنگ زده لباستو چندخریدی چراخریدی داشتی ک😐 چیکارکنم

خدایا امیدم فقط ‌به توعه🌹

من نمیدونم مادرشوهرم دخالت میکنه یا ن

نمیفهمم اصلا دخالت چیه

اخه باهم راحتیم و خیلی حرفا میزنیم

راجع ب خیلی چیزا نظر میدیدم به هم

وای مجبورم نکرده تاحالا کاری کنم

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکیو بخواد بیاد خونمون بزور میگه دعوتشون‌کن یا خودش میاد اونارم میاره هرکی ام نخواد میگه بگو نیستیم ...

اووووه خب اینا دخالته دیگه

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
2731

بنظرم احترامشو حفظ کن و اصلا بی احترامی نکن بهش فقط

سعی کن بحث رو عوض کنی .. اگر هم باز نظری داد کار خودتو بکن .. یه مدت که اینطوری باشی خودش میفهمه نباید الکی نظر بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو تاپیک چند روز پیشت خاستگار داشتی که 😐

کی گفتم خواستگارمه! 

یه چند بار خودت ازش بپرس شام چی گذاشتی تا دیگه نپرسه.  والا ما ناهار درست میکردم می‌خوردیم شام‌اکثرا حاضری یا در حد املت بود.  خود شوهرم اینجوری میپسنده . بعد مامانش از راه دور زنگ میزد میگفت شام درست کن چرا درست نمی کنی . هر دو وعده . 

بعدا پیش اومد که همسرم کاری پیش بیاد وقت ناهار بره خونشون .بهش سیب زمینی آب‌پز دادن . فقط برا من زبون داشت . 

جواب نده، هروقت سوال کرد مودبانه ولی تابلو بپیچونش تا متوجه بشه از قصد جواب ندادی

مثلا اگه پرسید کی خونه‌تونه بگو چطور مادرجان، فلانی خانم یا هرچی صداش میکنی

اگه گفت شام چی دارید بگو تصمیم نگرفتم، اگه گیر داد بگو میخواید تشریف بیارید مگه؟ اگه گفت آره بگو یه چیزی هست دور هم میخوریم

از هر ۱۰ تا زنگش جواب نصفش رو نده

اونایی هم که ج میدی زود خدافظی کن

میپرسه چون تو آمار میدی

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
وقتی میگه اینکارو بکن یا نه تو کار خودتو بکن چنددفعه که اینجوری کنی دیگه نظر نمیده جواب تلفنشم یه خط ...

دقیییقا همین کارو دارم میکنم یه مدته

یه چند بار خودت ازش بپرس شام چی گذاشتی تا دیگه نپرسه.  والا ما ناهار درست میکردم می‌خوردیم شام‌ ...

دقیقا خودشم سیب زمینی و املت میخورن ناهارا😐

جواب نده، هروقت سوال کرد مودبانه ولی تابلو بپیچونش تا متوجه بشه از قصد جواب ندادی مثلا اگه پرسید کی ...

یبار باشوهرم داشت صحبت میکرد من بچه کوچیک دارم دیر داشتم شام میذاشتم

همسرم گفت داره شام میزاره

گفت چراانقد دیر؟؟؟