2733
2734
عنوان

خجالتی بودن یا چی🙁🧡

126 بازدید | 10 پست

سلاممم میشه کمکم کنید

من یه مشکلی که دارم اینه که مثلا وقتی میریم کافه با دوستام اگه اطرافمون پسر نباشه خیلی خوبم ولی همینکه یجایی بشینیم که دورمون پسر باشه خیلییی اذیتم همش دوست دارم جامون عوض کنیم چون همش درگیر خودم میشه که نکنه لباسم بد وایسه زشت باشه اینا بعد که جامون عوض میکنیم اوکی میشم یا تو جمعی که پسر باشه اصلا بهم خوش نمیگذره و خیلی گوشه گیر میشم درصورتی که دوست عادی پسر تو مجازی دارم و با همکلاسی های پسرم تو مجازی اوکیم ولی حضوری اصلا نمیتونم ارتباط بگیرم چیکار کنم که این حس مودب بودن بره چون میام خونه ناراحت میشم از این رفتارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سعی کن فک نکنی کسی میخواد روت کراش بزنه 

نه واقعا هرچی میخوام برام مهم نباشه ولی نمیدونم چرا حس خوبی ندارم

با اینکه دختر باحجاب یا معتقدی اینا نیستم خیلی راحتم از اون نظرا

ولی چون از بچگی خانواده گارد داشتن نمیتونم راحت باشم وقتی چند تا پسر تو چند قدمین😭😂

کلا تا جایی که اطلاع دارم آقایون از خانمای با اعتماد به نفس و سر و زبون دار خوششون میاد 

بله 

حالا ابن موضوع اونقدر برام مهم نیست تو این بازه سنی که اقایون از چطور دخترایی خوششون میاد 

دوست دارم خودم به آرامش برسم که وقتی میرم بیرون درگیر نباشم

وقتی میام خونه ناراحت میشم از اینکه وقتی اطرافم پسره راحت نیستم اصلا و نمیتونم از بودن با دوستام لذت ببرم

نه واقعا هرچی میخوام برام مهم نباشه ولی نمیدونم چرا حس خوبی ندارم با اینکه دختر باحجاب یا معتقدی ای ...

منم تو دانشگاه یه همچین حسی داشتم ولی به مرور برطرف میشه 

هیچکس اندازه من خجالتی نبود تاجایی که فهمیدم همه آدما مثل همدیگن هیچ فرقی بینشون نیست

2740