موضوع بحث

نظرسنجی درباره سایت جدید

1396/01/31 16:06 531
موضوع بحث: نظرسنجی درباره سایت جدید

کاربرا ن عزیز سلام و روز به خیر

لطفا مواردی رو که به نظرتون باید اصلاح بشه و کم و کاستی ها رو در این تاپیک بنویسید تا بررسی بشه

آدرس ایمیل من برای مواقع ضروری [email protected]

تشکر فراوان از خانم تهرانی عزیز

فقط من خیلی سر در گمم  

گروه بندی تاپیکها کجاست.ارایش و زیبایی.تناسب اندام...؟؟؟ 

تیکر بارداری شبیه دماسنج شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

برای هر نظر باید کدامنیتی بزنیم

یعد بزنیم خواندم!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

لطفا صفحه رو کوچیک کنین . فاصله پستها خیلی زیاده اصلا نمیشه ارتباط برقرار کرد

رنگ فونت بزرگی فونت و امصا رنگش کورمون کرد تبادل نظر ها بزرگه 

کلا برگرده به ورژن قبلی

از تنظیمات پروفایلم خوشم آمد ولى نمى دونم چطور پیامهام رو حذف کنم. کاش بشه اسم مستعار رو تغییر داد. 

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.

خانم تهرانی فونتشو کوچیک کنین توروخدا

خانوم تهرانی اسم کاربری ماها کوش؟چرا پست ها تعدادش کم شده؟ به روز رسانی ها کجا هستن؟ چرا وقتی متن رو مینویسیم باید کد امنیتی و در اخر گزینه خواندم رو کلیک کنیم؟

لطفا هرکی موافقه لایک کنه تا اونا تو اولویت قرار بگیره

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

چرا تاپیک های مورد علاقه ام بعضیاشون نیستن؟ تاپیک دعا و مناجات داشتیم که الان هیچ اثری ازش نیست...

بروز رسانی نداره کد امنیتی میخواد تایید نوشته میخواد جالب نیست اینا 

صفحه پست ها و کوچیک کنین بروز رسانی کجاس? تیکر بارداری و بردارید تعداد پست ها چرا کم شده اون کد امنیتی و خواندم چیه اخه😣😣😣

خدایا خودت کمکم کن 

صورتى باشه لطفا نى نى سایت یعنى صورتى اینجورى هویتش رو از دست داده باور کنید

تو تبادل نظر  عنوان هر تاپیک رو چندین بار تکرار کرده

لازم نیست هر کى آدم رو لایک کرده خبر بدید تو اعلان ها

فضاى نوشتن رو کم تر کنید

خیلی نوشته ها بزرگه.خواندم چیه حذف بشه.رنگ سایت رنگی بشه.بابا اینجا نی نی سایته.رنگی رنگی خوشگل.بروز رسانی درست شه.عکسا کوچیک شه.امضاها بره تو حاشیه.آدم فکر میکنه نظره.

تا الان اینا به ذهنم اومد.  

فاصله بین پست ها خیلیه. هی باید بکشیم بالا تا به پست بعدی برسیم. بنظرم این مورد یه کم سخته

شلوغ شده سایت انگار نظم قبل رو نداره ،من تاپیک هامو گم کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "
ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز