2737
2734
عنوان

ابرو پر یا متوسط؟

83 بازدید | 9 پست

کدومش قشنگ تر هست؟

من مال خودم متوسط هست بعد سرم سریتا مال دوستم بوده بهم داده و چند روزی زدم واقعا لعنتی خیلی خوبه ولی حس میکنم ابرو تو پر بهم نمیاد نمیدونم چرا من اخه تاج ابرو هام همسان نیستن از بس مامانم و خاله هام گفتن دلم چرک شد وگرنه ابرو هام رو دوست دارم

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ابرو متووسط دوست دارم . 

ابروهای خودم پر هست ولی قرینه نیست و برای همین زشته خیلی  من میخواستم فیبرو کنم تا یه آرایشگر بهم گفت نکنم و این سرم رو معرفی کرد . ولی من نخریدم و بیخیال شدم کلا .

من ابروهام یکیش بالا تره و یکیش پایین تر . اطرافش مو داره ولی کم پشت و مثل موی صورت بنظرت بزنم جواب میگیرم؟

2742
سریتا نزن قطع کنی میریزه منم موند چجوری ابروهامو پرپشت کنم اونم طبیعی

جدی؟😐

واااای خدا این چند هفته خیلی زدم ازش 

واااای میترسم همش کامل بریزه اون موقع چه غلطی کنم

من شنیدم شامپو سبغ خوبه 

من برای موهای سرم استفاده میکردم خیلی خوب بود 

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺
عکس

وااای حوصله ندارم عکس بگیرم حقیقتا

من ابرو متووسط دوست دارم .  ابروهای خودم پر هست ولی قرینه نیست و برای همین زشته خیلی  من ...

اره مال منم تاج ابروم قرینه نیس ولی از دور معلوم نیس اصلا

بن نظرم فیبروز نکن پشیمون میشی

اگه فک میکنی تغییری ایجاد میکنه کاشت انجام بده البته فقط برا تاج ابرو هات باشه

اره خداییش سریتا خیلی خوبههههه زود جواب میگیری و دقیقا چیزی در میاد که دلت نیخواد ولی بدی که داره گرون هست و یک خانومی توی همین تاپیک گفته قطعش کنی ابرو هات میریزه 

جدی؟😐 واااای خدا این چند هفته خیلی زدم ازش  واااای میترسم همش کامل بریزه اون موقع چه غلطی کن ...

من خودم دو دوره استفاده کردم و به تدریج هم قطع کرد اما بازم ریخت. حالام رشد ابروهام خیلی کم شده. یه قسمت هایی که ریخته هنوز درنیومده. به نظرم شما هم تدریجی قطع کن 

2740
من خودم دو دوره استفاده کردم و به تدریج هم قطع کرد اما بازم ریخت. حالام رشد ابروهام خیلی کم شده. یه ...

نه دیگه نمیزنمش اصلا خودم ابرو هام خیلی خوبن ولی کم پشته میترسم بریزه بعد اون موقع یک جاش پر باشه یک جا خالی خیلی بده میشه