2737
2734

اوایل ۲۴ ساعت بهم پیام میداد و خیلی پیگیرم بود الان نه تا من پیام ندم اونم نمیده و اصلا برام وقت نمیزاره نهایت روزی یساعت حرف بزنیم هرروز یا میگه کار دارم یا خوابم میاد یا میگه خواب بودم خسته شدم واقعا دلم براش تنگ میشه ولی اون اینجوری میکنه حالا اون یساعتی که حرف میزنیم خیلی قربون صدقم میره و فلان ولی همش برای من وقت نداره نصف روزشو فقط میخوابه چجوری بهش بگم ازین وضعیت ناراضی ام جوری که بحث پیش نیاد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اینو تو تایپک جدیدت داشتم مینوشتم که ترکید تایپکت .عشقت اگر متولد شهریورماه هستش داره امتحانت میکنه متنفره از زنی که سبک باشه و تن به رابطه ی جنسی بده مطمئن باش اگه حتی باهم دیگه هم دوست باشین هم تو دلش نظر خوبی بهت نداره.هیچ وقت تن به رابطه جنسی نده مغرور باش آویزون نباش زیاد دم دستش نباش یه سرگرمی پیدا کن باشگاه برو ارایش زننده نکن.اگه وضعیت مالیت خوبه همیشه آنلاین با یه مشاور در ارتباط باش تو تو زندگی اولت میگی شکست خوردی خواهش میکنم این ضربه ی وحشتناک رو دوباره به زندگی و روح روانت نزن .اگه میبینی باهاش اذیت میشی باهات چند وقت خوبه بعد دوباره بیخیال میشه عوض میشه ساکت میشه د تو تحمل این رفتاراش نداری اینو بهت بگم حتی اگه بگیرتت کاری میکنه جنون بگیری از دستش اینقدر از ظاهر و کارات و همه چی ایراد میگیره اینقدر این اخلاق دوقطبی بودنش رو ادامه میده که پناه ببری به انواع و اقسام داروی اعصاب.الانم سنگین باش اگه مطلقه هستی جوری رفتار کن غرور داشته باش به خودت بناز که برای خودت ارزش قائلی تا حساب کار دستش بیاد منطقی باهاش برخورد کن بگو تو حاضری خواهرت رو اینطور باهاش برخورد داشته باشن پس انصاف داشته باش و زودتر برای خواستگاری و حل مشکلات اقدام کن وگرنه ولش کن

تفمه کارت
اینو تو تایپک جدیدت داشتم مینوشتم که ترکید تایپکت .عشقت اگر متولد شهریورماه هستش داره امتحانت میکنه ...

ممنون عزیزم متولد شهریوره باهاش حرف زدم گفتم اگه منو میخوایی باید خط قرمز هامو رعایت کنی اگه نه که به سلامت که گفت باشه من الکی گفتم میزاریم بعد ازدواج.