2737
2734
عنوان

سرکلاژ

102 بازدید | 20 پست

دیروز رفتم سونو ان تی .گفت طول سرویکست ۳۱ چکار کنم نگرانم.اگ بالا نیاد سرکلاژ باید بشم 

از روی عکس سونو ۱۲هفته میفهمید جنسیت چیه؟

منتظر تو دلیمم  برای سلامتی نی نی ها ی صلوات بفرستید🌹❤️‍🔥

بسلامتی منم دوسه هفته دیگه میرم 

باید استراحت کنی . یکی نیست به خودم بگه هماتومم از ۲۰ رفته رو ۳۰ م م

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بسلامتی منم دوسه هفته دیگه میرم  باید استراحت کنی . یکی نیست به خودم بگه هماتومم از ۲۰ رفته رو ...

ایشالله ک صحیح و سلامت باشه نی نی 

بله حتما باید بری

دکترم گفت استراحت کن تا یک ماه دیگ اگ خوب شد ک هیچی اگ ن سرکلاژ من خیلی نگرانم و میترسم

2740
اصلا نترس من خودم الان سرکلاژ کردم البته من بدتر از شما بودم شبا خواب نداشتم اینقدر گریه میکردم میگف ...

سلام

من هم سرکلاژ کردم حدود بیست روز پیش،با طول سرویکس ۳۰

الان خیلی نگرانم و مراقبت ها‌ی بعد از سرکلاژ را خیلی نمیدونم

دکترم این مراقبت هارو اصلا برام توضیح ندادند که البته طول سرویکسم در سونوی انومالی شده بود ۳۳ 

الان نمیدونم میتونم راه برم یا بشینم؟کلا چند روز یکبار میشه حمام رفت؟

سلام عزیزم شما کدوم شهرید بیمارستان دولتی یا خصوصی و اینکه هزینه کل سه تومن شد؟ 

من ملایر هستم بیمارستان خصوصی شد سه تومن اما اگ بیمه مو درست میکردم رایگان میشد

2706