2737
2734
عنوان

بی بی چک درکا

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 27 پست
خیلی از دور گرفتی قشنگ کادر دوربین کن اما هاله داره فکرکنم مثبته🥰🥰😍

نگاه 😅 دیگه انداختم رفت این عکس آخر بود.  از همه زاویه ها عکس نخوای🤣🤣🤣🤣🤣

چقد خوبه غم و... از یادم رفت

این روزا باردار شدن سخت شده دیگه چیع؟😂😐

میگم نازایی زیاد شده من خودم یکسال تو. دکترای نازایی بودم درسته الحمدالله خداروشکر من خیلی زود جواب گرفتم اما خیییلی کسای دیدم که میومدن ۱۵سال ۲۰سال بود منتظر بچه بودن.میگم خداروبایدشکر کنه ک بارداره😍🥰

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگاه 😅 دیگه انداختم رفت این عکس آخر بود.  از همه زاویه ها عکس نخوای🤣🤣🤣🤣🤣 چقد خوبه غم و.. ...

عزیزمم. بچه اولته😍؟؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
عزیزمم. بچه اولته😍؟؟؟ 

نه بابا من دوتا عشق دارم 

برا همین میگم بعد بچه اول گفتم اصلا 

بعد دومی گفتم اسم بچه جلو من نیارین 

خخخخخ همسرمم هی میگه بابا تو باردار نمیشی 

ببین برا هر بچمون چقد برنامه ریختیم یه سالی روز تخم کذاری ال وبل تو خیالت راحت حامله نمیشی

2728
نه بابا من دوتا عشق دارم  برا همین میگم بعد بچه اول گفتم اصلا  بعد دومی گفتم اسم بچه جلو ...

خخخخ عزیزم.انشاالله بسلامتی🤍🤍برای نی نی تودل منم دعاکن صحیح و سالم دنیا بیاد❤مرسی مهربون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خخخخ عزیزم.انشاالله بسلامتی🤍🤍برای نی نی تودل منم دعاکن صحیح و سالم دنیا بیاد❤مرسی مهربون

حتما الان دارم میرم حرم 

پیش امام رضا جون .ان شاالله صحیح سالم و خوشگل تپلو  بیاد بغلت بعد سالها بعد بعد دومادیش بگیری 

حتما الان دارم میرم حرم  پیش امام رضا جون .ان شاالله صحیح سالم و خوشگل تپلو  بیاد بغلت ...

عه منم مشهدم. هوای ب این سردی چطوری اومدی بیرون😁

التماس دعا

حالا ازکجا فهمیدی پسره ک میگی دامادش کنیم🧐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دیدم آبی زدی برا همین😅

ن همینجوری زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مارک دیگه زدم که خوبم نبود خاله خیلی کمرنگ داشت  ان شاالله میرم آزمایشگاه .چون به بی بی ...

انشاالله بسلامتی❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40