2733
2739

سلام خانما، تقریبا ۲۳ ام سیکلمه، یه خط تیره کم رنگ روی شکمم افتاده(مستقیم تا پایین) بنظرتون بخاطر عوارض داروهاست(شیاف پروژسترون، آمپول گونال و ..) یا احتمال داره باردار باشم؟ کسی هست انقدر زود خط افتاده باشه رو شکمش

گندم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

🥲 پس امیدوار نباشم

چرا نباشی عزیزم، امید همیشه خوبه، 🥰 چند روز دیگه صبر کن بی بی چک بزن، من و همسرم هر موقع با برنامه اقدام کردیم یا نشد یا سقط شد، این دفه اصلا اقدام نکرده بودیم یک نفته از پریمدگذشت بعد فهمیدم باردارم. پس استرس سمه، ایشالله همروی میخوای همون بشع

2731
چرا نباشی عزیزم، امید همیشه خوبه، 🥰 چند روز دیگه صبر کن بی بی چک بزن، من و همسرم هر موقع با برنامه ...

ممنون عزیز جان، الهی آمین. ان شاء الله خودتم هرچی از خدا میخوای به نیکی بهت بده 

گندم