2733
2739

سلام

بعد از ظهر شما بخیر 🏵

ایام خونه تکانی هست و بی ربط هم نیست

تاپیک های قدیمیم هست و بچه های قدیمی بنده رو میشناسند.

هر گوشی بلااستفاده دکمه ای و ساده حتی دارید که بکارتون نمیاد مدلهاشون رو بفرمایید ان شالله خریداری میشه.

یا اینکه تصویرش رو در پیام رساان به شماره زیر ارسال کنید:

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

هر سوالی هم در مورد سخت افزار داشتید در خدمتم.

بپرسید جواب میدم سر فرصت.

اگر هم این تاپیک براتون مفید نبود، ی صلوات برای سلامتی خودتون هدیه کنید💚

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

حتما میام جواب تک تک پست ها رو میدم

سوالی یا کمکی هم در زمینه تعمیرات بود در خدمتم

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

سلام 

تبلت لنوو

گوشی ساده دکمه ای البته خیلی داغون شده دیگه

و گوشی لمسی مدل قدیمی سامسونگ ب کارتون میاد؟

اینایی که میگم مشکل دارن سالم نیستند البته

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام  تبلت لنوو گوشی ساده دکمه ای البته خیلی داغون شده دیگه و گوشی لمسی مدل قدیمی سامسونگ ب ...

سلام بله ممنون میشم عکسشون رو برام تو پیام رسان بفرستید

933

320

1212

سلام فورجی هست؟

سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟گوشی پسرم خود به خود هنگ کرد و گوشی از صفحه اصلی خارج شد و الگو رو وارد نمیکرد و میزد اشتباه هست درصورتیکه پسرم اصلا بلد نیست الگو رو عوض کنه.گوشی رو خاموش کردم تا چن روز نتونستم روشن کنم و فقط روی آرم کارخونه بود.الان همون آرم هم نمیاد بالا😢😢😢کلی عکس روش داشتم😢😢😢😢تورو خدا یه راهی بگید عکسام نپره.صلوات برای سلامتیتون میفرستم که تاپیکتون مفید هست.اللهم صلی علی محمد و آل محمد

2740
سلام فورجی هست؟

اینم بگم از آشنا پارسال همین موقع ها خریدم.زنگ زدم گفت احتمالا از هاردش هست و گفت چون گارانتی داره یا بیا گوشی بردار یا همونو بفرستیم تعمیر کنن برات.گفتم عکسام نپره.گفت اونو دیگه نمیدونم میدیم گارانتی تعمیر کنه.دلم داره میترکه یه عالمه عکس یادگاری بود.نمیخوام اونا بپره.خواهش می کنم راهنمایی کنید.ممنونم

سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟گوشی پسرم خود به خود هنگ کرد و گوشی از صفحه اصلی خارج شد و الگو رو ...

سلام مدل گوشیتون رو بفرمایید

سلام.زنده باشید.شیائومی ردمی نوت 11

اگر روی آرم میمونه تنها راهش فلش کردنه

اول روی آرم میموند ولی بعدش کلا دیگه آرم رو هم نشون نمیداد😔

الان روشن میشه؟؟؟

چی روی صفحه میاد؟؟

الان روشن میشه؟؟؟ چی روی صفحه میاد؟؟

روشن نمیشد.حتی ویبره هم دیگه نداشت.غروب بردم که بفرسته گارانتی.بهم گفت نمیدونم باید باز بشه ولی اگه هاردش باشه احتمالش کمه برگرده عکسا.خییییلی ناراحتم.بیشتر از اینکه خودم مستقیم با تعمیر کار صحبت نکردن

2706