2737
2739

اینجا ی خانومه نوشته بود ک پودر سنجد روزی دوقاشق میخورد و بعد ک بچه بدنیا اومد واقعا تاثیرشو دیده

کسی تجربه داره؟ 

قرص کلسیمم ک میگن رسوب میکنه 

شیر هم روزی دو لیوان میخورم 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
زن داداش من میخورد قد برادر زادم موقع بدنیا اودن ۵۴ سانت بود😅

جدی؟؟؟تو ژن شوم قد بلند نبوده

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پود سنجد باعث دوقلو زایی نمیشه؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
داداش خودم قدش بلنده ولی مامانم میگه موقع بدنیا اومدن اینطوری نبود

اهان

اخه خواهر منم سنجد خورد ولی این اتفاق نیفتاد

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2740

من نخوردم نه تنها اين بلكه هيچ داروي تقويتيي هم نخوردم هيچيا حتي اسيد فوليك

٥٤بود 🤣

ربطي نداره انچنان 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
من نخوردم نه تنها اين بلكه هيچ داروي تقويتيي هم نخوردم هيچيا حتي اسيد فوليك ٥٤بود 🤣 ربطي نداره ان ...

چرا کلسیمش زیاده باعث استحکام استخوان میشه تو بارداری خیلی از خانوما پوکی استخوان میارن و دندوناشون خراب میشه این خوبه دیگه 

عزیزم ژن بلند باید باشه 

ولی تو استحکام استخوان قطعا تاثیر داره 

پودر سنجد نمیدونم وسه خانم باردار خوب یا نه از پزشکت بپرس ولی لبنیات و ارده طبیعی کنجد یا همون کند پر از مواد مغذیه

من چندبار خوردم بهم نمیساخت باعث شد یبوست بگیرم دیگه قطعش کردم و نخوردم ولی خیلی خاصیت داره من کلسیم استئوکینون میخوردم خیلی عالی بود اصلا خطر رسوب و اینا هم نداشت

فاروس:فانوس دریایی😊

هزارماشالله خداحفظش کنه

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
من چندبار خوردم بهم نمیساخت باعث شد یبوست بگیرم دیگه قطعش کردم و نخوردم ولی خیلی خاصیت داره من کلسیم ...

منم همینو دکتر برام نوشته 

چون اب کم میخورم میترسم مشکل ساز شه 🤔

2706