2733
2734

بنظرتون با تنبلی تخمدان شددیدد و شوهر ضعیف این معجزه حساب نمیشه؟ 🥺🥺🥺باید چطوری شکرشو بجا بیارم؟ فقط فقط میتونم از ته دلم شکر کنم و برای اونایی ک خیلی وقته منتظر همچین معجزه ای هستن از صمیم قلب  دعاکنممم همین.... خدایاشکرت❤خدایاشکرت❤خدایا شکرت❤

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

خداروشکر 

انرژی مثبت اول صبح😍😍😍😍

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
خداروشکر  انرژی مثبت اول صبح😍😍😍😍

🥺🥺❤❤

امضات عالی بود انشاالله موفق باشی عزیزم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداروشکر عزیزم چقدر عالی خداوند خیلی مهربون تر از اونیه ک ما میتونیم تصور کنیم

🥺🥺اره خیلی مهربونه حیف ما بنده ها قدرشو نمیدونیم تو این مدت ک باردارنشدم ناشکری شو میکردم نمیدونستم اون چ برنامه ای برام درنظر داره. امان از غفلت ما انسان ها🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥺🥺اره خیلی مهربونه حیف ما بنده ها قدرشو نمیدونیم تو این مدت ک باردارنشدم ناشکری شو میکردم نمیدونست ...

الان هم دیر نشده عزیزم شکرگزاری کن و این مدت مراقب خودت باش انشااله نی نی خوشگلت ب سلامتی بیاد بغلت🥰❤

الهی صدبار شکر

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2738
هیچوقت بد بیاری پشت بدبیاری

عزیزم. انشالله درست میشه توکل کن بخدا❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ممنون کاربر ممول ۶۸

نشد ریپ بزنم😁

هفته دیگ غربالگری اولم هست میشه برام دعاکنی نی نیم سالم باشه ممنون میشم🥰🥰

همه فکرو ذکرم شده همین بچه یطوریش بشه نمیدونم چیکارکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرم رو ۸ ماه از کار اخراج کردن همه میگفتن نمیخوان دیگه اگر میخواستن درش نمیاوردن من اصلا نا امید نمیشدم حالا جالبیش این بود که شوهرم برج ۳ از دیوار همسایه افتاد از لگن تا ساق پا شکست پدر شوهر معلولی پنپرزی هم دارم فکرش کن دوتا ادم مریض  یه پرستاد جالبیش این بود دوتاش تا سه ماه اسهال داشتن اینو عوض میکردم اون دوباره کثیف میخواست کنه کسری باید بیاوردم خلاصه همه میگفتن چقدر گناه داری میگفتم چیمه گناه دارم خداوند داره امتحانم میکنه همیشه میگفتم خدایا شکرت دوباره شوهرمو بردی سر کار قانون جذب خلاصه برج ۷ شوهرم سرپا شد ۲۵ برج ۷ زنگش زدن که از اول برج بیا سرکار ۸۸ نفر اخراج کردن فقدر شوهرمو خواستن ماهم هیچ پارتی نداشتیم خدارو هزار بار شکر

عزیزم. انشالله درست میشه توکل کن بخدا❤

مبارک باشه عزیزم خداخیلی بزرگتر از این حرفها هست حاله اسم ۴۵ سالش بود دوتا پسرهاش مثل دسته گل بودن از بس خوشگل بودن با هم فوت شدن نزدیک ۲۰ سال بچه دار نمیشد بعد از سه ماه حامله شد دو قلو جالبیش اینه بچه هاش خیلی شبیه کوچیکیه پسرهای فوت شدش هست