2752
2734
عنوان

کسی نیمه شعبانو میره جمکران؟

987 بازدید | 113 پست

سلام خوشگلا صبحتون قشنگتون بخیر😍 پیشاپیش عیدتون مبارک 

به امید خدا فردا صبح زود میخوایم بریم جمکران 

کسی تاحالا رفته تجربه ای دارین؟  

از حال و هواش میشه بگین؟  

پارسال قصدشو داشتیم بریم قسمت نشد یه ساله منتظرم تا خدا قسمت کنه امسال بتونیم بریم با اینکه شرایطمون زیاد زور نیس ولی خیییلی دلم میخواد بریم شوهرمم گفته هرطورشده میبرمت 

تقریبا ۲،۳ساعت تا قم جمکران مسیرمونه

همتونو دعا میکنماااا😍

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

منم خیلی دوست دارم برم 🥺

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر دلم میخواد تو نیمه شعبان کنار زائرای امام زمانم تو مسجدش باشم😭 ولی ماهیانمه متاسفانه 🥺

تو حیاطش میشینم و صداش میکنم🥺

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
2731
قبولت باشه فقط زودتربریدکه به ترافیک نخوریدچون خیلی شلوغه

مرسی عزیزم احتمالا ساعت ۵صبح راه بیوفتیم

من یه سال رفتم 

خیلی شلوغ میشد .

اما تا نماز صبح اونجا بودم بعد تو حیاطش دراز کشیدم

حیاطش بزرگ آسمون پر ستاره بود خیلی آسمون زیبایی بود .

دیگه متاسفانه صبرم کم شده و از جای شلوغ میترسم .

من قمیم. جمکران هم یه خونه داریم ولی به خاطر شرایط پیش اومده میترسم برم با اینکه هررررررر سال رفتم و ...

چه شرایطی عزیزم

من یه سال رفتم  خیلی شلوغ میشد . اما تا نماز صبح اونجا بودم بعد تو حیاطش دراز کشیدم حیاطش بز ...

الهیییییی

منم خیلی دوست دارم برم 🥺

بیا باهم بریم خوشگلم

سعی کن سوئیت بگیری . جای شلوغ یا مشکوک خیلی نمون. حواست به اطرافت باشه. چند روزه نوپو کل شهر رو گرفته اتفاقی نیفته . گشتا رو بیشتر کردن . چندتا بمب گرفتن. دلم پر از غصه اس امسال. چون به خاطر بچه هام میترسم برم

نباشی ، نمی تونم
چنتایج بمب و گروهک دستگیر کردن. امسال برخلاف هرسال که نیروانتظامی فقط امنیت برقرار می‌کرد نوپو هم او ...

به امید خدا چیزی نمیشه

بیا باهم بریم خوشگلم

دعا کن توفیق بشه منم تو ذهنم گذاشتم برم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706