2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من در سال به صورت طبیعی 2-3 بار پریود می شم دکتر زیاد رفتم چیز خاصی نگفتن فقط یکی شون گفت که تخمدان چپم ضعیفه . مامانم هم همینطوری بوده و لی بعد زایمانش بهتر شده می تونه ارثی باشه این؟
من الان باید واسه اینکه بدونم تخمک گذاری دارم یا نه برم سونو ؟ یا نه؟ راهنماییم کنین .من می خوام تا چند ماه دیگه نی نی دار شم ... (من 28 سالمه)
الان واسه شروع باید چه کار کنم ؟ نگرانم که تخمک گذاری نداشته باشم .
اگه بخوام از طریق دمای بدنم زمان تخمک گذاری رو متوجه شم باید بعد پریودی باشه ؟ من که نمی دونم کی پریود می شم چی کار کنم ؟ برم آمپول بزنم تا پریود شم و بعد این تستو امتحان کنم ؟ فکرم خیلی کشغول شده لطفا کمکم کنین.
سلام سلما. یه آزمایش خیلی مهم هست بنام AMH که تعیین ظرفیت تخمدانی می کنه و نشون می ده شما PCO هستی یا نه. ضمنا برای بارداری شما باید اول پریهات منظم بشه. اون کیت بدرد شما نمی خوره چون باید از روز اول پری استفاده بشه و روز تخمک گذاری معلوم بشه دمای بدن رفته بالا یا نه که خب معلومه ماههایی که پری نمی شی تخمکی هم در کار نبوده. اگه نظر منو می خوای برو تحت نظر دکتر متخصص زنان خوب و باسواد که هم آزمایشات لازمو برا ت بده هم با سونو وضع تخمدونارو معلوم کنه هم ضخامت آندومترتو اندازه بگیره. اینا همه تو بارداری خیلی مهمن.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2740