2752
2734

چرا اینجوریه این برنامه؟  

واسه اینکه بخوان مخاطب جذب کنن وخودشون هرهر کرکر راه بندازن هر حرفی درمورد هم میزنن 

تواین فصلش همش به نوید محمدزاده میگن اون پشت بساط منقلت بپاست یا تواین قسمتش که نیما قشنگ بهش گفت معتاد

نیما شهبان نژاد تو خندوانه پیش رامبد چقد واسه خودش ارج داشت اینجا مهران مدیری همش داره تحقیرش میکنه 

که مثلا برنامه ش واسه بیننده جذاب بشه 

موضوع خوبی داره برنامه ولی شوخیاشون مسخره ست

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

اميرعلي نبويان🫢

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اميرعلي نبويان🫢

وای ببخشید قاتیشون کردن یهو

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
توقسمته چند نوید میاد؟ از نوید بعیده برنامه ی طنز

نوید نیس ببخشید امیرعلی نبویان هستش اشتباه نوشتم

گاهی واقعا شوخی هاشون مسخره میشه و از بس می‌خندن از یه جایی به بعد دلت نمیخواد برنامه رو کامل ببینی

دقیقا واینکه شوخیاشون از چهارچوب رد میشه

من دو تا قسمتش تا حالا دیدم 

به نظرم چالش زنگ زدنشون زیاد کار درستی نیست 

مثلاً قسمت دو زنگ میزنن رستوران و چرت و پرت میگن 

حتما باید زنگ بزنن بعدش و معذرت خواهی کنند و توضیح بدن 

گاهی واقعا شوخی هاشون مسخره میشه و از بس می‌خندن از یه جایی به بعد دلت نمیخواد برنامه رو کامل ببینی

وهمینکه خیلی تو حرف همدیگه میپرن و باصدای بلند حرف وقهقهه قاتی میشه اصلا متوجه نمیشی چی میگن و واسه چی خندیدن

نویدمحمدزاده کجاش شبیه امیرعلی نبویان😂

اسماشون قاتی کردم هیچوقت اسم امیرعلی یادم نمیمونه

من دو تا قسمتش تا حالا دیدم  به نظرم چالش زنگ زدنشون زیاد کار درستی نیست  مثلاً قسمت دو ...

احتمالا همینکارو میکنن ولی خب کلی از وقت طرفو میگیرن و شاید نتونه به مشتری و حساب کتاباش برسه آخرشم با یه معذرت خواهی تموم میشه 

ولی کلا این مهران مدیری خیلی رو مخه

وای ببخشید قاتیشون کردن یهو

خدا ببخشه.

برنامه طنز هست اين شوخيا اينام از قبل باهم هماهنگ شدن

و سبك اين شكلي عم مخاطل خاص خودشو داره..

من ك در خوراك تصوري بسيار سختگيرم

از اين برنامه بدم نمياد.چون اندكي ابتذال ديگه

شده جزئي از اداب حتي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خدا ببخشه. برنامه طنز هست اين شوخيا اينام از قبل باهم هماهنگ شدن و سبك اين شكلي عم مخاطل خاص خودشو ...

اره ولی حس میکنم مدیری با کوچیک کردن نیما میخواد خودشو برنامه بکشه بالا 

وگرنه چه نیازی داره به نیما؟  که فقط بشینه پیشش؟  

2706