2733
2734

توی سونوگرافیم نوشته ضخامت دیواره رحم ۱۷ میله ، نگرانم نکنه زگیل تناسلی داشته باشم ، هیچ علایمی هم ندارما ولی تحقیق کردم گفتن ضخامت اندومتر هتروژن مربوط به زگیل تناسلیه ، دارم دیوانه میشم تا شنبه که برم پاپ اسمیر بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم سنو رحمی رو همیشه بلا فاصله بعد پریود برین چون با کامل شدن سیکل دیواره رحم زخیم میشه بعد پریود ...

درحال سقط جنین بودم بقایا داشتم برای اینکه ببینم بقایا چقدره رفتم سونو دادم که اینو نشون داد 

به شوهرم شک دارم متاسفانه اون رابطه داشته 

ضخامتش ک بالاست ولی بنظر من اصلا ربطی به زگیل نداره

شک داری برو ازمایش hpv بده جای بسیار معتبر ک همه کیت هاشو داشته باشن

حتماااا شما واکسن گارداسیل بزن با این وضعیت

برای ضخامت حتما پیگیر شو

البته شما باید یه سونو دیگ بری چون شاید نزدیک پریودتی برای همین اینطوری شده

روز چهارم پنجم پریود باید بری سونو ک دقیق باشه و ضخامت و... مشخص بشه

ضخامتش ک بالاست ولی بنظر من اصلا ربطی به زگیل نداره شک داری برو ازمایش hpv بده جای بسیار معتبر ک هم ...

گلم من سونو رو وقتی انجام دادم که خونریزی داشتم بخاطر سقط ، برای بقایا رفته بودم ببینم دارم یا نه 

احتمالا اون زعامت بخاطر بارداری بوده چون ضخامت در اثر بارداری،فیبرم ،سرطان و نظیر اینها بالا میره

بارداری که دیگه نبود چون من اون موقع سقط کرده بودم هفته قبلش ، و اینکه همون سرطان هم میگن بخاطر زگیله 

2706