2752
2734
عنوان

ما خیلی بد شانسی می آریم

99 بازدید | 7 پست

کسی میدونه علتش چیه؟ مثلا اگر معامله ای انجام بدیم همش ضرر می کنیم و از شانسمون طرف پولمون و می خوره و یه آبم روش. اگر از مغازه دار خرید کنیم پول بیشتری کارت می کشه و وقتی متوجه می شیم زیر بار نمی ره. اگر وسیله ای برای خونه بخریم ایراد داره به خدا خسته شدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دلیلش رو نمی دونم ولی منم کار هام خراب میشد باباجونم گفت قبل از انجام هرکاری بسم اله بگم و از خدا بخوام بهترین برام رقم بزنه از اون روز تمام کارهام به عالی ترین شکل پیش میره البته باید از ته قلب ایمان داشته باشی

2731
نمی دونم چرا این طوریه به خدا بار ها اتفاق افتاده جایی پول کم حساب کرده سرعت رفتیم بقیه پول اون طرف ...

همیشه هیمنطوره،آدم های درست رو خدا خیلی امتحان میکنه اونم امتحانای سخت جوریکه از زنده بودنشون پشیمون میشن 

زیاد جدی نگیر دنیارو زندگی رو بیخیال باش تا چیزای خوبم برات اتفاق بیوفته 

واقعا اینارو به خودمم میگم تا یکم راحت شم 

همیشه هیمنطوره،آدم های درست رو خدا خیلی امتحان میکنه اونم امتحانای سخت جوریکه از زنده بودنشون پشیمون ...

دیگه وقتی شب و روز واسمون می باره احساس می کنم نفس کشیدنم هم ضررهای. ممنون از دلگرمیت