2733
2739
عنوان

بچها من شوهرم مشکل اسپرم داشت توخانواده لو رفت خیلی زشت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ فرقی میکنه براتون؟  مشکل داشت همه جوره

حتما فرق داره ك ميپرسم

اگه انقد سختته جواب بدي مجبور نيستي با جزييات تاپيك بزني 

چقد بد جواب دادي اگه فكر ميكردم همچين جوابي بدي صد سال ازت سوال نميپزسيدم مسخره

وای🥺باید عمل کنه من عمل کرده مجردیش. زورش کن عمل کنه اخه ینی چی

رفته تو نت گشته میگه عوارض داره.زورم بهش نمیرسه.

خدا لعنت کنه خانوادشو. نزاشتن زودتر بچه بیاریم.الانم که بعد ۶ سال که هی گفت تو مشکل داری معلوم شد از خودشه.

رفته تو نت گشته میگه عوارض داره.زورم بهش نمیرسه. خدا لعنت کنه خانوادشو. نزاشتن زودتر بچه بیاریم.الا ...

😭😭😭😭😭☹️اروم باش منم اگر خدا قابل بدونه برات دعا میکنم هیچ قدرتی بالا تراز اونیست اتفاقا عوارض نداره من شوهرم عمل کرده خوب بوده

2740
شما هم این کانال رو دارید؟ خیلی واسم عجیبه همه ۴ تا و ۵ تا دارن

حالا همه که ۴ تا و ۵ تا ندارن  

ولی خب خانواده های چند فرزندی که دغدغه جمعیت دارن، و دنبال منابع آموزشی برای تربیت فرزند هستن، میان عضو میشن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟