2737
2734
عنوان

۳۵ سالگی و حس تلخ مجردی

1357 بازدید | 62 پست

حرفی برای گفتن ندارم فقط قلبم یهو گرفت و سالهایی که گذشتن اومدن جلوی چشام، تا الان به هر دلیلی نشد که بشه با اینکه تلاش خودمو کردم

تو اینجا دیدم بعضیا سفره حضرت خضر علیه السلام باز کردن و حاجت گرفتن

کسی هست تجربه داشته باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حق داری عزیزم 

ولی منم 34سالمهو دلم رهایی از اینزندگیم میخواد 

ی جوری برمک انگار هیچ وقت نبودم کنارش

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
2740

انشاءالله به زودی ازدواج کنی....

ازدواج خییییییلی خوبه ولی بدون که سختی  و شکستن قلب و فکر و خیال و خورد شدن و احساس بی ارزشی کردن و و و ....، تو متاهلی بیشتر از مجردیه...

من که فقط به خاطر بچه م و نیاز جنسی م که می‌دونم اذیتم میکنه، تو این زندگی موندم....

منم۳۴ سالمه بدترین اشتباه زندگیم ازدواج بود   نمی خوام برات نسخه  بپیچم  بحث درد دل هست  اگع بهمون یاد میدادن  ازدواج‌ هدف والا نیسن خودمونو ب هر آب واتیشی نمی زدم واسع ازدواج  تواین سال  با ی پسر ۷ ساله وآینده  مبهم  ن کار ون شغل ون درآمد   حتی امروزم  فکر می کردم  ب سرنوشتم  😥😥😥😥

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
انشاءالله به زودی ازدواج کنی.... ازدواج خییییییلی خوبه ولی بدون که سختی  و شکستن قلب و فکر ...

دختر مجرد اگر تو رابطه نباشه  همون مورد دوم هم که شما دارین نداره و زندگی یه جایی براش غیر قابل تحمل میشه 

2706