2752
2734
عنوان

هنوز مجرد موندم

982 بازدید | 78 پست

سلام ، 24 سالمه ، از 20 سالگی دوست داشتم ازدواج کنم اما تا امروز کسی که بتونم واقعاً باهاش ازدواج کنم پیدا نشده ، یعنی خواستگار زیاد داشتم اما اکثرا مناسب من نبودن، با اینکه کارمندم و وقتم تقریباً پره ، اما تا میام خونه ، انواع فکر و خیال ها میاد تو سرم ، اینکه مجرد موندم و ... دلم نمیخواد بیشتر از این مجرد بمونم چون فضای خونمون واقعا خوب نیست ، دوست دارم ازدواج کنم از اینجا برم اما جور نمیشه ، کارم شده گریه ، و عصبانیت و افسردگی ، آخه من چکار کنم،😔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهر گلم هنوز سنت زیاد نیس و فرصت های زیادی برای ازدواج داری 

ازدواج قسمته ولی این نیست که حق انتخاب نداشته باشی 

هرشخصی میاد توی راهت قسمت شماست 

قسمت به نیت شخصه شاید حرفام کلیشه ایی هست ولی بهش فکر کن تجربه خودمه بعد۳۵سال سن فهمیدم 

هرکی می اومد خواستگاریم جور نمیشد بدلم نمینشست

در هرمرحله بستگی به سطح خودم از درون نه خصوصیات ظاهری و داشته های طرف

همیشه میگفتم چرا این اشخاص میان برای من برام سوال بود

چون خودم هنوز رشد نکردم از درون اون اشخاص رو نمیخواستم باورکنم که خدا اشخاصی از جنس جودم برام میفرستاد ولی باور نمیکردم منم همینطورم

مثلا طرف عصبی بود میگفتم اینو نمیخوام عصبیه خب من عصبی نیستم؟؟؟

هستم ولی قبول نمیکردم 

خلاصه همسری که میخوایی چه ویژگی هایی داشته باشه خودت هم همونارو داشته باش 

زمان ازدواج دست خدا و خودته مقاومت نکن باحرفام خواهش میکنم جدی بگیر  

اخی درکت می‌کنم عزیزم وضعیت منم همینه انشالله به زودی ازدواج کنی با یه کیس مناسب 

آخه نمیفهمم چرا دخترهایی که یه عمر پاک زندگی کردن باید سرنوشتشون همچین بشه 

خواهر گلم هنوز سنت زیاد نیس و فرصت های زیادی برای ازدواج داری  ازدواج قسمته ولی این نیست ...

همین اخیرا یه خواستگار داشتم ویژگی های خوبی داشت اما 35 سالش بود ، به خاطر سنش نتونستم قبول کنم،💔

همین اخیرا یه خواستگار داشتم ویژگی های خوبی داشت اما 35 سالش بود ، به خاطر سنش نتونستم قبول کنم،💔

کل موهاش سفید شده بود، در صورتی که من چهرم جوریه که همه فکر میکنن دبیرستانی ام 

چرا سن مهم نیست شاید همونی بود که میخواستی باید عجله نکنی بخودت فرصت بدی

اکثر ما انسانها توکل نداریم 

من هرکی می اومد برام بجای اینکه بگم خدایا توکل بخودت دنبال ایراد در طرف بودم 

عزیزم الان خیلیییییییییی زود که به خاطر ازدواج نکردن افسرده و خسته و گریون باشی. 

تجربه خودمو اطرافیانمو میگم بهت . زمینو زمانو دوختیم بهم که بختمون باز بشه و نشد. داره 37 سالم میشه و هنوز باز نشده. 

از یه جایی به بعد یاد میگیری جنگیدن جز از دست دادن سلامتیت نیست 

باید گاهی کنار اومد با سرنوشت. هر چند تلخِ. 

عزیزم الان خیلیییییییییی زود که به خاطر ازدواج نکردن افسرده و خسته و گریون باشی.  تجربه خودمو ...

خیلی هم دیره ، تموم هم سنام یه بچه دوساله دارن دومی هم توراهه ، اما من هنوز اندر خم یه کوچه ام،🥺

2706