2737
2734

دوستان تورخدا حواستون رو جمع کنید بدبخت شدم من .تو دیوار زدم کار در منزل و به چند نفر پیام دادم گفتن بیا تلگرام آیدی دادند رفتم و گفتن ما پشتیبای ارز پایا هستیم و لخاطر محدودیت خرید ارز ما پول میفرستیم شما ارز بخر بفرست کیف پول ما  حقوقم روزی ۱تومن بهت میدیم من خدازده گفتم خوبه با دوتا بچه کوچیک یه کمک خرجی بشه برام .بعد چند روز حسابام مسدود شد رفتم پلیس فتا گفتن فیشینگ انجام دادن حالا فیشینگ چیه میگم براتون

چه اشتباهی کردی دختر

نمیدونی مردم گشنه واسه کلاهبرداری چه ترفندایی دارن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من و اصلا اعتماد نمیکنم این اگهی ها همش الکیه

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

میگم فیشینگ چیه میگه از حسابای مردم پول واریز میکنن برای شما و اونا شما رو میشناسن میرن از شما شکایت میکنن و آفای لعنتی هم هیچی رفتن پلیس فتا التماس کردم میگم آیدی تلگرامش فعاله توی دیوار داره اگهی میذاره پس کو امنیت پیداش کنید زنگ زدم دیوار میگم اگهی گذاشته میگه برو شکایت کن تا ما اطلاعات بدیم پلیس فتا هم میگه خانوم برو وام بگیر پول مردم رو بده اینا پیدا نمیشن که الان من بابد بزنم تو سر خودم فقط بدبخت شدم

2740

کلا کار در منزل یا کار آنلاین اگه آسون بود باید شک کنین یعنی فشار کار آنلاین بشدت بالاس 

من قبلاً ادمین بودم ۵ ساعت سر کار آنلاین بودم چقدر فشار بالا و سختی زیاد تهش حقوقم با منت ۲ تومن بود فکر میکنن چون آنلاینه ما اون گوشه لم دادیم همونو ادمین حضوری میرفتم حقوقم حداقل ۸ تومن بود

چه اشتباهی کردی دختر نمیدونی مردم گشنه واسه کلاهبرداری چه ترفندایی دارن

بخدا انقدر فشار اقتصادی زیاده و تحت فشار مالب هستیم به هر دری ادم میزنه برای دو ریال پول .واقعا ادم تو موقعیتش باشه عقلش قفل میشه انگار انشالله به سر کسی نیاد

چقد ساده ای دختر 

بخدا انقدر فشار اقتصادی زیاده و تحت فشار مالب هستیم به هر دری ادم میزنه برای دو ریال پول .واقعا ادم تو موقعیتش باشه عقلش قفل میشه انگار انشالله به سر کسی نیاد

میگم فیشینگ چیه میگه از حسابای مردم پول واریز میکنن برای شما و اونا شما رو میشناسن میرن از شما شکایت ...

پس اون پولا پولای مردم بیچاره بوده که به حساب شما ریخته میشده شماهم که ساده...چه قدر پول ریخته شد در کل به حساب شما؟

2706