2737
2739

ایا راضی هستین؟ عوارضی نداشته براتون؟ 

اگر راضی هستین اسم دکترتون چی هست؟

و اینکه کلینیک نگاه بهتره یا نور؟یا شخصی 

با چ روشی انجام بشه بهتره ؟ خوده پزشک انتخاب میکنه روششو؟ لطفا کلا هر اطلاعاتی دارید بگید ممنون میشم میخوام تا قبل تعطیلات انجام بدم نمیدونم از کجا شروع کنم 😑

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)

سال ۹۱ عمل لازک انجام داددم

کلینیک بینا(رسالت)

راضیم 

دکترم ادیبی بود کارش عالیه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمل فقط شیراز بیمارستان چشم خدادوست 

اهان 

اخه شرایطشو اصلااا ندارم برم جای دیگ همین تهران باید انجام بدم 

2731
سال ۹۱ عمل لازک انجام داددم کلینیک بینا(رسالت) راضیم  دکترم ادیبی بود کارش عالیه

اسم کوچیکش چیه عزیزم 

من 

یک سال و نیم گذشته 

کاملا راضی و بدون عوارض 

بیمارستان نور تهران دکتر محبوبی پور 

تحربمم کامل گفتم تو تاپیکم تجربه من از prk چشم

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اسم کوچیکش چیه عزیزم 

اگه اشتباه نکنم بهروز

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740
من نور عمل کردم ۴ ماه قبل  چشم راستم دید خوبی نداره متاسفانه  در کل خیلی بهتر از عینک هس ...

عهههه چرا؟؟؟ دکترتون کی بود؟ 

هم دلم میخاد از عینک خلاصشم هم از عوارضو این چیزاش میترسم 

من  یک سال و نیم گذشته  کاملا راضی و بدون عوارض  بیمارستان نور تهران دکتر محبوبی پ ...

اهان حتما میخونم 

ممنون💙

عوارضی نداشت براتون ؟ 

خشکی چشم میاره که من قطره اشک مصنوعی استفاده میکنم

2706