2752
2734

ازدواج پسری مهندس ك شغلشون ی کارگاه بزرگ دارند ک تولید گرانول هست

و دختر دانشجوی فیزیو..

نظرتون؟

هرکجا ک بروید عشق من همراه شماها خواهد بود👪⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدا جدیدا کاربرای نی نی سایت هم باید جای مردم تو ازدواج تصمیم بگیرن  چقد کار میکشن ازنی نی سایتیا گناه دارن اخه  

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

ازدواج هندوانه دربسته ست

چند سال با طرف دوست و نامزد میمونی بعد از اینکه رفتی زیر یه سقف تازه میفهمی اخلاق و قلقش چیه 

کیه چیه مرام و مسلکش چیه 

بعضی ها تا اخر عمر هم نمیفهمن 

اون وقت تو نی نی سایت یه شغل میگن و نظر میخوان

خیلی جذابه 😃

وای خدا جدیدا کاربرای نی نی سایت هم باید جای مردم تو ازدواج تصمیم بگیرن   چقد کار میکشن ازنی ن ...

وای خدا کاربرای نی نی سایت ك توی زندگی مردم نظر میدن و به راحتی میگن طلاق بگیر کارشون سخته😉

ازدواج هندوانه دربسته ست چند سال با طرف دوست و نامزد میمونی بعد از اینکه رفتی زیر یه سقف تازه میفهم ...

در مورد جایگاه در اجتماع سوال پرسیدم ك ببینم تجربه ای داشتید یانه؟ چون حس می‌کنم اختلاف طبقاتی هس بینشون

2706