2737
2734

خانما من میخوام جهیزیه بخرم کدوم مارک ها خوبه راضی هستین ، مارک چه خارجی چه ایرانی در مورد یخچال و اجاق گاز و لباسشویی اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم تبریک میگم قربونت برم برا من وسیله‌ها ال جی هست، ولی یخچال الکترو استیل راضی ام

فداتشم عزیزم

متاسفانه الکترو استیل نیس تو بازار اسنوا و هیمالیا امرسان هس اونارو هم نمیدونم خوبن یا نه

فداتشم عزیزم متاسفانه الکترو استیل نیس تو بازار اسنوا و هیمالیا امرسان هس اونارو هم نمیدونم خوبن یا ...

چرا نباشه؟؟؟؟اینترنتی از خوده سایت الکترواستاتیل بخر

خیلی خوبه

اسنوا هم واقعا ازش تعریف شنیدم،خوبه

خانوادیه ما همه یخچالشون امرسانه

منم امرسان برداشتم 

تلوزیونم ال جی

ماشین لباسشویی و ظرفشوییم پاکشوما هستش

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸
2738

گلم مبارک باشه 

ما پنج ساله یخچال هیمالیا دوقلو داریم عالیه خیلی از همه چیزش راضی هستیم هم فریزش سرماش عالیه هم صدا نداره همه مواد توش فاسد نمیشه 

در کل خیلی خوبه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

من قدیمی ام 13 سال پیش همه چیم ال جی هست 

الان رو نمی دونم ولی دوستم فته بود خرید بهش گفته بودن ماشین هاتو پاکشوما بردار ساید رو اسنوا دیگه نمی دونم 

یتونی بری جنوب خرید کنی بیای اونجا با مارک های اصلی هست همه چی

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

لوازم برقی کوچیکه چه مارکی خوبه..

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز