2737
2734
عنوان

وکالت

21 بازدید | 6 پست

سلام 

من بابام مریضه و نمیتونه کاراشو خودش انجام بده،یه سری کارهای دادگاهی داره که اگه موفق بشه اموال زیادی رو که حق خودشم هست پس میگیره.

برادرم یه مدت به جای بابام میره دنبال کاراش ،امروز از پدرم در خوایت وکالت کرد گفت تو نمیتونه واسه یه امضا بیای اینور و اونور وکالت بده من به جات امضا میزنم .آیا برادرم میتونه از این وکالت سوءاستفاده کنه به نفع خودش؟؟؟؟

وکالت تام بده آره

وکالت موردی بده نده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

فقط وکالت در این مورد بده بهش 

مثلا اگه شکایت هست وکالت در دعاوی بده 

.

اگه وکالت تام بده بلع می‌تونه مشکل ساز بشه 

کاربر آقا 🙌      عاشق موسیقی ، کتاب ، طبیعت ☘️خواننده مورد علاقه ام استاد شجریان و حمید هیراد عزیزم❤️ساز هایی که خودم بیشتر کار میکنم گیتار و سه تار 🌻آیدیم تو سایر پلتفرم ها salehioriginal 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مواظب باش وکالت تام نگیره پسر عمه ی من باکلک وکالت تام گرفت همه چی باباشو بالا کشید خواهراش هرروز نف ...

والا از کجا بدونیم خب بابام خونه است بهش یه پیام میاد میگه برام بخون و تموم از کجا بدونیم چی نوشته خب 

فقط وکالت در این مورد بده بهش  مثلا اگه شکایت هست وکالت در دعاوی بده  . اگه وکالت تام ب ...

اون خودش کلی مشکل دادگاهی داره که اصلا نمیتونه بره دادگاه میگه فقط بیرون یا جایی رفتم به جای تو امضا بزنم مثلا امروز واسه یه پرونده وکیل گرفتیم .میگفت لازم نباشه با گوشی کد بدی خودم اپضا بزنم

مواظب باش وکالت تام نگیره پسر عمه ی من باکلک وکالت تام گرفت همه چی باباشو بالا کشید خواهراش هرروز نف ...

خونه مون  قولنامه ای به اسم منه ولی بقیه موارد به اسمه بابامه  باید به‌مامان بابام بگم همچین کاری نکنن پس ممنون