2703
2553

به مناسبت فرا رسیدن روز پدر، اکثر خانمها برنامه ها و ایده هایی رو تدارک می بینند تا بتوانند همسر یا پدر خود را غافلگیر کنند. بعضی از ایده ها آنقدر تحسین برانگیز است که می تواند به عنوان الگو مورد استقبال قرار بگیرد. شما برای روز پدر چه برنامه و ایده هایی رو در نظر گرفتید. تصمیم دارید چگونه پدر یا همسر خود را غافلگیر کنید

والله من هیچ سالی از همسر کادو تولد و روز زن.‌‌‌..این چیزا نگرفتم اعتقادی نداره ! هرسال تولدش براش هدیه گرفتم یا روز مرد به این نیت که بفهمه و برای منم هدیه بگیره ۱۳ سال اینکار عبث و بیهوده رو انجام دادم.و ۱۳ سال از این که تولدم چیزی نگرفتم غمگین و خشمگین بودم.سه سال هست که روشمو تغییر دادم روز زن تولدم سالگرد عقد و ازدواجم و روز دختر ولنتاین شده یک جفت جوراب برای خودم میخرم البته تا الان بیشتر کتاب خریدم پشتش امضا میزنم از فروشنده میخوام برام کادو کنه میام خونه یه چایی با حل دم میکنم آروم با احساس کادومو باز میکنم واقعا حس خوبی میگیرم دیگه از همسر انتظاری ندارم ! روز پدر امسال هم میخوام کیک و گل بگیرم و یه شام خوب و سورپرایز خووب چون میخوام پسرم از من یاد بگیره تا خدایی نکرده سالها بعد یه پارام دیگه روز زن بدون هدیه نمونه .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ایده خاصی نداشتم تا حالا اما امسال قصد دارم یک شیطنتهایی انجام بدم. کیک میپزم با دیزاین خاص. دور تا دور خونه رو شمع میزارم و چراغها رو خاموش میکنم. هرموقع همسری اومد و چراغها را روشن کرد .... بیگ بنگ
2720
من 1 ماگ قهوه خریدم روش عکس ماشین کلاسیکه فکر کنم خوشش بیاد هول هولی شد
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2714
والله من هیچ سالی از همسر کادو تولد و روز زن.‌‌‌..این چیزا نگرفتم اعتقادی نداره ! هرسال تولدش براش هدیه گرفتم یا روز مرد به این نیت که بفهمه و برای منم هدیه بگیره ۱۳ سال اینکار عبث و بیهوده رو انجام دادم.و ۱۳ سال از این که تولدم چیزی نگرفتم غمگین و خشمگین بودم.سه سال هست که روشمو تغییر دادم روز زن تولدم سالگرد عقد و ازدواجم و روز دختر ولنتاین شده یک جفت جوراب برای خودم میخرم البته تا الان بیشتر کتاب خریدم پشتش امضا میزنم از فروشنده میخوام برام کادو کنه میام خونه یه چایی با حل دم میکنم آروم با احساس کادومو باز میکنم واقعا حس خوبی میگیرم دیگه از همسر انتظاری ندارم ! روز پدر امسال هم میخوام کیک و گل بگیرم و یه شام خوب و سورپرایز خووب چون میخوام پسرم از من یاد بگیره تا خدایی نکرده سالها بعد یه پارام دیگه روز زن بدون هدیه نمونه .....

وای پست شما حس خوبی در من ایجاد کرد. از اینکه اینقدر خانمی، صبوری و لطیفی. امیدوارم پسر نازنینت بهترین پدر و همسر برای خانمش باشه و مطمئن باش کمبودهای پدرش رو برای تو جبران میکنه

مادرم چشمهایم جای پاهای توست

منم برای همسرم شلوارک خریدم و دادم به دختر کوچکمون تا بهش بده دخترم کوچیکه و 3 ساله هستش با زبان شیرین و دست و پا شکسته روز پدر رو تبریک گفت و همسرم هم خیلی خوشحال شد

مادرم چشمهایم جای پاهای توست

من روز زن رفتیم برا مانانشو مامانم کادو خریدیم... بعد برو من موند فردا که کلا یادش رفت... روز مردم من ر۴تم برا باباش و بابام کادو خریدم اومدم خونه ذوقید گفت ئه روزم مبارکه؟😃گفتم اون که هست...ولی اینا مال تو نیس.. الان چه حسی داری؟ گفت بد😕 گفتم پس یادت نره هیچ وقت مرد و زن هیچ فرقی با هم ندارن... 😐

دلمم تا ته ته ته خنک شد... آخیش😐

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏

ولی ولنتاین رفتم براش کادو خریدم.. شوهر من از وسایل مارک خوشش میاد خیلی سخته واسش کادو خریدن.. بعد ۶۰ تا شمع خریدم... با یه کیک کوشودوی قرمز.. اومدم خونه... شب دیر وقت قرار بود از سر کار برگرده.. زنگ زدم گفتم من خستم میخوابم... گفت ئه چراا ولنتاینه هااا... گفتم ول کن بابا حوصله ندارم.. خستم.. چراغارم خاموش میکنم اومدی روشن نکن بیدار نشم... با بی میلی گفت باشه😕

زودی اومدم کل شمعارو چیدم از پشت در تا رو میز و کل خونه شمع بود

.. میدونستم ساعت چند قراره بیاد صدای ماشینو که شنیدم داره میندازه گاراژ.. زودی شمعارو روشن کردم کادوشو کیکو گذاشتم رو میز.. یه لباس خوشگل موشگل پوشیدم... آرایشم کرده بودم.. بیچاره آروم کلیدو انداخت رو در که من بیدار نشم... همه چراغا خانوش بود فقط نور شمعای قرمز بود خیلی قشنگ شده بود خونمون.. 

با ذوق رفتم وایسادم کنار در ... تا در و وا کرد خشکش زد... گفت وای😀😍

بعد پریدم بغلش گفتم سووپریییییززززز...فت فندق کوچولوی شیطونه دروغ گو.. دقیقا اینو گفت... منم کلی ذوق کردم... بعد اومدیم کیک و بریدیم... دو سه تا عکس .و.... گفت وای من موبایلم جا مونده برم بیارم گفتم باشه.. رفت بعد دو دیقه اومد دیدم واییییی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

یه عروسک سنحاب خریده برام دستش یه فندق داره...(شوهرم همیشه به من میگه فندق) سه تا بادکنکه قرمز قلب... 😍😍

با یه پاکت که توش شکلات و اینا بود.. 

گفت ولنمون مبارک 😀😀

گفت گفتی میخوابم منم گذاشتم تو ماشین که نیبینی.. فردا جشن بگیریم... بعد من کلی سوپرایز شدم... اصلا خفن...😀😁

فقط روز زن و اهمیت نمیده زیاد😕 اه .. به نظر اون من خیلی کوچولویم.. زن نیستم😕

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏
2706