2737
2734
عنوان

دوستان رمان خون بیان داخل*****help meeeeeee

3574 بازدید | 32 پست
از سر شب دنبال یه سایتم واسه دانلود رمان پریچهر از م مودب پور و همه لینکا شون مشکل داره

دوستایی که اهل رمان هستن بهترین رمانی که خوندن و یا سایت خوب برای دانلود رمان بلدن رو بگن ممنون میشم

پوریای من در تاریخ 2 اردیبهشت 93 به دنیا اومد دردهایت شش دانگ به نام من به جان خریدمشان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بامداد خمارو خوندم بیشتر یه سایت معتبر برای دانلود میخوام باورتون نمی شه همه جاها رو گشتم ولی همه لینکاشون مشکل داره

پوریای من در تاریخ 2 اردیبهشت 93 به دنیا اومد دردهایت شش دانگ به نام من به جان خریدمشان
2728
2738
من می تونم به جرات بگم شاید 1000 تا رمان خوندم از م مودب پور تا خیلی از نویسنده های غیر معروف اما یه رمان خیلی توی این چندسالی که خوندم به دلم نشست

البته این کتاب یه خورده زیر خاکی شده

چاپش واسه قبل از انقلا ب هست اگه به دستتون برسه کاغذها ش انقدر قدیمی هستن که با تا کردن می شکن و داستانش واقعی هست که یه خبرنگار به نام ر اعتمادی که خبرنگار مجله جوانان زمان قبل از انقلاب بود و داستانهای واقعی از خانمها و دختران فاحشه زمان اقبل نقلاب(زمان رضاشاه* یا خانه های عفاف قبل از انقلاب می نوشت

یه رمان نوشت به اسم امشب اشکی می ریزد که تنها رمانی بود که معرکه بود بین کلی کتاب ریز و درشتی که من خوندم

واقعا بهتون پیشنهاد میدم دنبالش برید و پخونید
بزمرگی

http://s3.picofile.com/file/7435158167/Bozmargi.pdf.html

تازه خوندمش .. جالبه
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706