2752
2734

دوستان من تنبلی تخمدان دارم تا ماه پیش دارو استفاده میکردم برا بارداری و خب پریودم منظم شده بود و ۳۰ روزه بود 

از ماه پیش پیاز درمانی شروع کردم وقتی سونو کردم وضعیت تخمدونام خیلی بهتر شده بود 

این ماه دارو شیمیایی دیگ نخوردم ولی پیاز درمانی رو انجام دادم با عرق رازیانه و فراسیون 

بعد این ماه روز ۱۵ و ۱۶ سیکلم درد زیاد زیر دل و کمر داشتم مثل وقتی ک میخوای پریود بشی 

دردش دقیقا مثل موقعی بود ک آمپول آزاد کننده میزدم 

حالا میخوام بدونم اگه اون تخمک گذاری بوده من چند روز بعدش باید پریود بشم ؟ 

بیشترین حالتی ک ممکنه طول بکشه چندروزه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معمولا ۲ هفته یا ۱۰ روز بعد تخمک گذاریه

خب الان مال من ۱۷ روز از اونموقع گذشته 

یعنی اون تخمک گذاری نبوده؟ 

ولی خب دردش خیلی واضح بود چون مهمونی بودیم و یهو دیدم درد دارم به نظرت میشه تخمک گذاری بشه و پریود بازم نیاد؟؟؟

خب الان مال من ۱۷ روز از اونموقع گذشته  یعنی اون تخمک گذاری نبوده؟  ولی خب دردش خیلی واض ...

ببین من تخمک گذاریم دقیقا همیم دردا ک میگی دارم.منم تنبلی دارم همش جلو عقب میشه.این ماه ک ۲ بار شدم مجبور شدم روکین بخورم.

شاید اون درد تحمک گذاریت بوده.بی بی چک زدی؟

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
۱۴ روز بعد  از کیت تخمک گذلری استفاده کن

الان استفاده کنم؟ 

من الان ۱۷ روز از موقعی ک درد داشتم گذشته میشه ک تخمک گذاری داشته باشی و بازم پریود نشی ؟ 

آخه من مهمونی بودم یهو دردش شروع شد خیلی هم بود تو ترشحاتمم یه خورده بیشتر شده بود واقعا نمیدونم چرا اینجوری هستم من 

ببین من تخمک گذاریم دقیقا همیم دردا ک میگی دارم.منم تنبلی دارم همش جلو عقب میشه.این ماه ک ۲ بار شدم ...

بی بی چک نزدم چون ماه پیش متوجه شدیم شوهرم مورفولوژیش ۲ درصده و واریکوسل داره و این ماه داره دارو مصرف میکنه 

خودمم هیچوقت تا حالا درد تخمک گذاری رو بدون دارو و آمپول تجربه نکرده بودم این ماه اولین بار بود الانم ک نمیدونم چرا بعد از ۱۷ روز از اون درد بازم پریود نمیاد 😪

اره میشه.تتمک گذاری انجام میشه به هر حال.

من فکر میکردم پریود شدن یا نشدن ربط به تخمک گذاری داره 

آخه من تنبلی دارم و قبلا اصلا تخمکی آزاد نمیکردم همشون تبدیل به کیست میشدن 

بی بی چک نزدم چون ماه پیش متوجه شدیم شوهرم مورفولوژیش ۲ درصده و واریکوسل داره و این ماه داره دارو مص ...

خب تنبلی تخمدان همینجوریه ادمو جون ب لب میکنه.از وقتی یادمه اینجوری ام.باید هی زعفرون کوعت مرض بخورم بیاد.استرس تغذیه اینام نمیزاره بیاد

من فکر میکردم پریود شدن یا نشدن ربط به تخمک گذاری داره  آخه من تنبلی دارم و قبلا اصلا تخمکی آز ...

نه بابا ربطی نداره.اون درد تخمک گذاری بوده.من عین پریود میشه حالم قشنگ میفهمم دادم تحمک گذاری میکنم

خب تنبلی تخمدان همینجوریه ادمو جون ب لب میکنه.از وقتی یادمه اینجوری ام.باید هی زعفرون کوعت مرض بخورم ...

زعفرون ک هیچ تاثیری رو من نداره آخه قبلا هر ۶ یا ۸ ماه یه بار پریود میشدم و هرچی زعفرون میخوردم نمیومد 

این ماه یه خورده امید وار شده بودم ک درد تخمک گذاری رو حس کردم گفتم شاید دیگ تنظیم شدم 

آخه پیاز درمانی هم کردم این ماه و همه میگن پیاز درمانی تنظیم میکنه پریودی رو نمیدونم چرا مال من تنظیم نمیشه 😪

2706