2733
2734

دوستان من به خودم قول داده بودم اگه این نذر هایی که میکنم باعث بشه به حاجتم برسم بیام اینجا به شما ها بگم شاید گره از کار کسی باز شد

چله سوره حشر ( ۴۱ مرتبه روزی یک بار سوره حشر رو بخونید ) 

۵ بار سوره یاس هدیه به حضرت ام البنین( ۴ روز،روزی یک بار بخونید و یکی هم نگه دارید بعد از حاجت روایی خونده بشه) 

نادعلی که خیلی خیلی مجرب هست و به شخص اعتقاد زیادی بهش دارم 

دوستان هر کدوم به تنهایی میتونید انجام بدید ( یعنی نیازی نیست همه ی چله ها باهم گرفته بشه ولی اگه حوصله و وقت دارید خوب چه بهتر که این کار هارو همه رو انجام بدید و بخونید) 

یه نکته ای: من به خودم قول دادم اگه حاجتم برآورده بشه سعی کنم دیگه کاری به زندگی کسی نداشته باشه سرم تو لاک خودم باشه و قضاوت نکنم کسی رو…به نظرم شما ام یکی از خصلت هایی که باعث‌ شده احساس گناه کنید رو ترک کنید هم برای آرامش خودتون هم نزدیک شدن به خدا واقعا جوابگو هستش…

التماس دعا 🍀🍀انشالله به حق این ماه عزیز همگی حاجت روا بشن💐💐💐

من خدا رو دارم…اینجوری که نمیمونه…این زمستونم میاد و میره…بهار میاد و خونه رو میتکونه…( جز کاربران قدیمی و تعلیقی!)

چله حتی عذر شرعی داشته باشیم میشه؟ 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر عزیزم چرا من از حشر حاجت نگرفتم🥲

میگن باید سر ساعت مشخصی خونده بشه مثلا هر شب ساعت ۱۰…نمی‌دونم انشالله که حاجت روا باشید عزیزم 

من خدا رو دارم…اینجوری که نمیمونه…این زمستونم میاد و میره…بهار میاد و خونه رو میتکونه…( جز کاربران قدیمی و تعلیقی!)
چله حتی عذر شرعی داشته باشیم میشه؟ 

عزیزم تا جایی که من میدونم سوره هایی که سجده دارن نمیشه تو این دوران خوند ولی سوره حشر سجده نداره 

عزیزم تا جایی که من میدونم سوره هایی که سجده دارن نمیشه تو این دوران خوند ولی سوره حشر سجده نداره&nb ...

ممنون عزیزم.. من فقط نادعلی رو میخونم. خودم هم زیاد بهش اعتقاد دارم.. بازم باید همه ی اینارو بخونم؟ 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ممنون عزیزم.. من فقط نادعلی رو میخونم. خودم هم زیاد بهش اعتقاد دارم.. بازم باید همه ی اینارو بخونم؟& ...

ببین من بهت توصیه میکنم ۵ تا سوره یاس به حضرت ام البنین رو امتحان کنی طبق روشی که گفتم…انشالله حتما حاجت روا شی🌹ناد علی ام که عالیه خودت بهتر میدونی عزیزم 

ببین من بهت توصیه میکنم ۵ تا سوره یاس به حضرت ام البنین رو امتحان کنی طبق روشی که گفتم…انشالله حتما ...

ممنونم عزیزم. چشم حتما انجام میدم

ممنونم عزیزم. چشم حتما انجام میدم

خواهش میکنم عزیزم 

موفق باشی گلم🌺🌺🌺