2752
2734
عنوان

آبرسان خوب

198 بازدید | 17 پست

دوستان بنظر شما برای پوست چرب مستعد آکنه چه آبرسانی خوبه ؟

چند تا تحقیق کردم به دو تا برند برخوردم یکی سیمپل یکی درماتیپیک کسی سابقه استفاده از این ها رو داشته؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ضدافتاب درماتیپیک رو داشتم خیلی سنگینه

نمیدونم بافت ابرسانش چطوره

ولی بافت سیمپل خیلی خوب و سبکه

اگر میتونی بیشتر هزینه کنی ب لورال و نیتروژینا هم نگاه بنداز

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2731

برای پوست چرب بابد ازابرسانی استفاده کنی ک برپایه آب باشه، چون بااین آبرسان جوش نمیزنی، امااگ ابرسانت برپایه چربی باشه جوش میزنی! 

من از ابرسان نیتروژنا برای پوست چرب استفاده میکنم، وراضیم، وبرپایه آب هست 

درماتیپیک رو من داشتم کار عجیب غریبی نمیکنخ برات

الان نوتریژنا میزنم حس میکنم خیلی بهتره نسبت ب همه ی ابرسانایی ک زدم

سیمپل هم تعریفشو زیاد شنیدم

باید ببینی کدوم ب پوستت میسازه

🤍🌱عطر خوب بزن، خوش تیپ بچرخ  بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب  مهم نیست مردم چیه نظرشون راجع  بهت گور بابای همه اصلا🌱🤍
دقیقا نمیدونم فک کنم 199  من ضد آفتابشو داشتم راضی بودم پرس و جو کردم بعضیا میگفتن که آبرسانشم ...

اهان من امروز رفته بودم ی ابرسان بخرم ،پوستمم چربه جوش هم میزنه ،بعد فروشنده نوتریژونا رو بم معرفی کرد خیلی گرون بود :/ ۶۵۰ بعد ی ذره هم بود ،واس ی ماهم فک نکنم بمونه ولی گفتت محشره

2706