2737
2734

آره آزاد هم انجام میدن. فرق عادی و تیتر رو نمیدونم ولی همون آزمایش روتین رو بگو بگیرن ازت

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

بتا

منم بدون نسخه ازاد رفتم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
2731
نه من دیشب زدم مثبت بود،الانم زدم مثبته، باید سه چهارساعت دسشویی نری،مایعاتم نخوری، ک غلیظ باشه

به سلامتی مبارک باشه میشه برا منم دعا کنی

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
2738
نه من دیشب زدم مثبت بود،الانم زدم مثبته، باید سه چهارساعت دسشویی نری،مایعاتم نخوری، ک غلیظ باشه

چند روز عقب انداختی شما

من باید ۲۷ ام میشدم نشدم ولی درد دارم یک هفته اس که انگار میخوام پریود شم ولی نمیشم

2706