2737
2734
پسرم 18 ماهشه و یک ماهی هست خیلیییییی شبا بیدار میشه بعضی شبا دو ساعت به دو ساعت تا ساعت نه صبح یهو با گریه بیدارمیشه گریه هم میکنه چشماش بستس یعنی تو خابه و گریه میکنه فقط هم می می ساکتش میکنه .از قبل عید تختشو گذاشتیم تو اتاق خواهرش البته خواهرش میگه من شبا که این بیدار میشه بیدار نمیشم ولی خودم مصبم دراومد بس که نصف شبا از این اتاق به اون اتاق حالا اگه یکی دو بار بود اشکالی نداشت میگین چیار کنم؟؟
البته اوایل که تختشو گذاشتیم اونجا خیلی خوب بود از 11 شب میخابید تا 5 صبح یکسر دوبار می می و لا لا
یه بارم خاستم تو اتاق خودمون بخابونمش (البته رو زمین چون تختش اوردنش سخته )هرکاری کردم تو اتاق نخابید ولی تا گفتم بریم پیش خواهری فوری رفت اونجا و می می و لالا ...اینم بگم حتما حتما باید با می می بخابه یعنی هیچ جوردیگه نمیخابه چه ظهرا چه شبا ...راستی ظهرا هم دو ساعتی میخابه ...چون اگه نخابه درنتیجه منم نمیتونم بخابم و دیگه هلاک میشم از بیخابی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731