2752
2734
عنوان

میشه عادت چندین ساله رو ترک کرد؟

312 بازدید | 40 پست

بیست ساله که یه عادت بد داشتم از زمان‌بچگی ام تا حالا...پنج شش روزه کنار گذاشتم به نظرتون میتونم تا آخر کنار بزارمش؟ میترسم دوباره سراغش برم

تپل سلطان هستم سوگلی دربار  

بله میشه اگه خودت بخای

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودارضایی و میشه ترک کرد مشکل خاصی نیست

از چند سالگی شروع کردی؟

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟
کجای تاپیک گفتم خودارضایی؟ همیشه عادت داری از خودت حکم بدی 

همیشه؟

یه جور گفتی همیشه عادت داری انگار مامانمی😅😅😅😅😅چه شناختی داری مگه ازمن

خوب اینجور حدس زدم 

علاوه بر اون عادتت این عادت بلعیدن طرف مقابل تو حرف زدنم ترک کن 

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟

دوست من غریزه ی جنسی نیازی ست طلیعی،خودارضایی نیز بسیار طبیعی ست، زمانی غیر عادی ست که تبدیل به عادت شود و نیز در سن کم آغاز شود...در ضمن هیچگونه عارضه ی جسمی ندارد....مراقب خودتون باشید...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
همیشه؟ یه جور گفتی همیشه عادت داری انگار مامانمی😅😅😅😅😅چه شناختی داری مگه ازمن خوب اینجور حد ...

تو چه شناختی داری که اجازه دادی به خودت که قاطعانه همچین حرفی بزنی؟ تاپبک رو ترک کن 

تپل سلطان هستم سوگلی دربار  
وااااا کجا گفت خود ارضایی اصلا  چرا حرف میزاری تو دهن مردم

الان میرم حرف و از تو دهن مردم درمیارم🙄