2733
2734

دقت و تمرکز و حافظه عالی داشتم ریاضی و حسابان و هندسه و کلی درس سخت ۲۰ میگرفتم الان پسرم اینجوریه کار در کلاساشو از رو تخته همه رو غلط مینویسه نصفه نیمه و بدخط و کثیف،بعد بش میگم چرا نمینویسی چرا دقت نمیکنی مگه از رو تخته نمینویسی میگه بچه ها حرف میزنن حواسم پرت میشه ظاهرا مشکل تمرکز داره چقدر حرص بخورم تو خونه هم با خون دل من تکلیف مینویسه آخه چرا اینجوری شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطي به شما نداره..

اختلال توجه و تمركز

يا خواندن و نوشتن و ارين دست الان شايع هست.

درمانش كنيد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

مشاوره برید این چیزا با خشونت‌ و جنگ و دعوا و حرص حل نمیشه...:)

خوبه اگه به عقاید هم احترام بزاریم و همدیگرو با تمامی تفاوت ها و اختلاف نظر هامون دوست داشته باشیم:)) به امید فردایی بهتر🌱
اگه فقط مشکل تمرکز داره  یه سری بازی هست انجام بده تمرکزش خوب میشه

میبرمش مشاوره اون داره رو تمرکزش کار میکنه فعلا بازی خاصی نگفته باش انجام بدم فقط گفته باش هر بازی که دوست داشت انجام بده تی وی و گوشی نبینه که اصلا نمیتونم ازش بگیرم 

میبرمش مشاوره اون داره رو تمرکزش کار میکنه فعلا بازی خاصی نگفته باش انجام بدم فقط گفته باش هر بازی ک ...

مجبوری ازش بگیری

تلویزیون و گوشی متاسفانه خیلی رو مغز بچه ها تاثیرر میزاره

یهو نگیر ولی هی کمش کن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
مجبوری ازش بگیری تلویزیون و گوشی متاسفانه خیلی رو مغز بچه ها تاثیرر میزاره یهو نگیر ولی هی کمش کن

واقعا نمیشه زمان ما تو کوچه میرفتیم و کلا تلوزیون برنامه نداشت و گوشی هم نبود الان چون هست نمیشه کاریش کرد،میدونی سبک زندگی امروزه اس و واقعا نمیشه مثل سابق زندگی کرد جزئی از زندگی شده

واقعا نمیشه زمان ما تو کوچه میرفتیم و کلا تلوزیون برنامه نداشت و گوشی هم نبود الان چون هست نمیشه کار ...

کم کن گوشیو قطعش نکن

خوبه اگه به عقاید هم احترام بزاریم و همدیگرو با تمامی تفاوت ها و اختلاف نظر هامون دوست داشته باشیم:)) به امید فردایی بهتر🌱
واقعا نمیشه زمان ما تو کوچه میرفتیم و کلا تلوزیون برنامه نداشت و گوشی هم نبود الان چون هست نمیشه کار ...

ببرش پارک

حتی شده پیاده روی

بازی براش بخر

یه جوری مجبوری از سرش بندازی

خواهر من بچشو میبره پیاده روی الکی تو خیابون قدم میزنن

اونم داره از تلویزیون میگیردش

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨