2733
2739
عنوان

چطور بگم که شوهرم حساس نشه

438 بازدید | 33 پست

همکار شوهرم مرد همسن پدرمه که یه دختر داره سرپرستاره و داره طلاق میگیره شوهرم این روزا خیلی از خوبیهای این مرد برام میگه که پولداره ،دست و دلبازه،ادم درستیه و بیچاره سر دخترش خیلی سختی کشیده و این اواخر توی دعوا بهم گفت من باید میرفتم از یه جای پولدار دختر میگرفتم از اون موقع من حساس شدم و الان دوست ندارم راجب اون مرد و دخترش حرف بزنه ولی میترسم بگم و حساس شه یا نقطه ضعف بدونه چی بگم که دیگه باهام راجب اونا حرف نزنه؟به نظرتون نگرانی من در مورد اینا منطقیه؟

یاد خدا =خوشبختی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

ببین تو فقط از حرفش جا خوردی 

مردا یه وقتایی بی معرفتی میکنن 

تو برات مهم نباشه 

به نظرم هر زمان خواست حرف بزنه یهو لگو عه راستی فلان موضوع پبش بکش 

یا نهایت در حدی که بگی اره ،درسته اذیت شدن ولی خدا بهشون کنک میکنه میگزره 

بگو زندگی مردم ب ما چ.....در موردشون صحبت نکنیم... ماکه نمیدونیم جی با اون زن و شوهر گذشته ک ب طلاق کشیده شده زندگیشون.... ما باید حواسمون ب زندگی خوب و شیرینی ک داریم باشه... و هوا همو داشته باشیم ب خاطر عشقی ک ب هم داریم.. ک خدایی نکزده طلاق نگیریم و مثلا فردا پس فردا پدر و مادر منم حال و هوا اون همکارتو داشته باشن و انشالله دخترش عاقبت خوسی داشته باشه... عزیزم

بحثش که پیش میاد بگو بیکاری توام خدا میدونه کی مقصره ولشون کن

چند بار که بگی میخورع تو ذوقش دیگه حرفشو نمیزنه و حساسم نمیشه

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

چقدر این مردها پر رو شدن بخدا .

بجای اینکه خانوما بگن باید با یه پولدار ازدواج میکردیم ،این موجودات دارن میگن .

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706