2752
2734
عنوان

نوزادم 5 ماهشه و حامله شدم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1906 بازدید | 109 پست
من ارزومه فقط یکباردیگه مادربشم که بتونم اشتباه م روجبران کنم...پسرم سریه اشتباه شیرخشک میخوره...ای خدا چی میشه.من یه باردیگه مادرشدم جبران کنم
خدایابه بزرگیت قسم...میشه زودیه باردیگه مادربشم؟قول میدم این دفعه جبران کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوش بحالت. واسه منتظرا دعاکن. سقطش نکن چون پشیمون میشی. مطمئن باش هیچوقت از ب دنیاآوردنش پشیمون نمیشی
😍قلبم پر از عشقه توئه معجزه اینه💑آغوش تو آروم ترین جای زمینه💓مثل قدیما با نگات دلم می لرزه💏هنوزم این چشما به یه دنیا می ارزه💗
واقعا بعضیا چطور به این راحتی میان به ایشون میگن که سقطش کن واقعا که بچه بی گناه روح داره چطور این حرفو میزنید اصلا عزیزم اینکارو نکن از خدا بترس که اصلا بهش فکر کنی برو زیر نظر دکتر قرص و ویتامین برات مینویسن نگران نباش
نوتلا جان مگه بچه ها عروسک بازی ما هستن هرقت دلمون بخواد بیاریم هروقتم حامله شدیم نخواستیم سقط کنیم چون کمک نداریم یعنی چی
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
وای خوش بحالت. من دوس دارم دومی رو حامله بشم اما فقط ترس از زایمان مانعمه. پسرم ده ماهشه همش به شوهرم میگم مگر اینکه ناخواسته باردار بشم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده