2737
2734

سهيلاجون الهي حاجت روا بشي عزيزم خوندم دعا زير بارون مستجابه امشب شب اول ماه شعبان براي همديگه از ته دل دعا كنيم انشاالله هممون تو اين ماه عزيز به حق امام حسين عليه السلام به آرزوهامون برسيم

از همگي خيلي التماس دعاي زياد دارم چهار روز مونده به آزمايشم ولي هيچ علامتي ندارم😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Tahna جونم خوندم واست انشالله بحق همین ماه عزیز حاجت روا شی

ولی عزیزم امام صادق گفته یکی از رموز اجابت دعا اینه که وقتی داری دعا میکنی مطمئن باشی اجابت شده خودت رو اجابت شده تصور کنی (حالا بهش میگن قانون جذب) وقتی ناامید باشی فایده نداره

پس اینبار مطمئن باش اجابت میشه اگه به صلاحتم باشه؛ تصور کن که همین الان اجابت شده 

من تکیه به دیوار تو کردم؛ عجب حس قشنگی...

2728
Tahna جونم خوندم واست انشالله بحق همین ماه عزیز حاجت روا شیولی عزیزم امام صادق گفته یکی از رموز اجابت دعا اینه که وقتی داری دعا میکنی مطمئن باشی اجابت شده خودت رو اجابت شده تصور کنی (حالا بهش میگن قانون جذب) وقتی ناامید باشی فایده ندارهپس اینبار مطمئن باش اجابت میشه اگه به صلاحتم باشه؛ تصور کن که همین الان اجابت شده

قربونت برم من دختر بلا مرسی ممنونم ازت وازهمه کسایی که برام امروز ازته دلشون خوندن و دعا کردن ان شاالله که هممون حاجت روابشیم

میدونی کارسختیه بازم بخوام امید داشته  انقد انید داشتمو به ناامیدی تبدیل شده که الان اینجوریم ولی چشم بازم چشمم به درگاه خودشه ان شاالله که خیره

خدایا شکرتتتتتتت همین
تهنا جون (زهرا )انشالله هرچی از خدا میخای بهت بده عزیزم تا آخر چله هم زودددددد زود حاجت روا بشی آمین

قربونت برم بانو جونم خیلی لطف داری به من عزیزم ان شاالله که خودت زوده زود ب اونچی ک میخوای برسی  

خدایا شکرتتتتتتت همین
2738
2706