2733
2734

دوستان امشب به عینه بهم ثابت شد که دعاهام درحق دیگران بطرز عجیب غریبی میگیره ینی یه اتفاقایی داره میفته دوروبرم که اگه الان مستخدم ساختمونمون که برای وضع مالیش دعا کردم همین روزا با بوگاتی بیاد دور کوچه بزنه من تعجب نمیکنم ولی به خودم ک میرسه کلا نمیدونم چی میشه اصن انگار خدا کلاااا نمیشنوه  

من بهتون قول میدم تک تکتون تااخر این چله حاجت روا شدین خودم هنو پیچ و اندر خم یه کوچه ام...  

خدایا شکرتتتتتتت همین

مرسی از 

رزالی جان 

مریم جان 

دختر عمو جان 

لیلا جان 

Tahna جان 

مرسی از همتون دوستای خوبم انشاالله به حق دعاهای شما به حاجتم برسم 

امروز هم روزه بودم اگه خدا قبول کنه دعا کردم که انشاالله هممون به مراد دلمون برسیم  آمین 

😙😙😙

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله با یه بتا تپل خوش خبر میای آمین 💕💕💕

فداااااات عزیزم😘

دوستای خوبم با اینکه شمارو ندیدم ولی انقد خوبید که حقیقتا از ته دل دوستتون دارم عین خواهرم اگر قابل باشم مدام دعا می کنم همتون زود زود بیاید اینجا بگید حاجت روا شدین

الهییییییی آمیییییییین

2728
دوستان امشب به عینه بهم ثابت شد که دعاهام درحق دیگران بطرز عجیب غریبی میگیره ینی یه اتفاقایی داره میفته دوروبرم که اگه الان مستخدم ساختمونمون که برای وضع مالیش دعا کردم همین روزا با بوگاتی بیاد دور کوچه بزنه من تعجب نمیکنم ولی به خودم ک میرسه کلا نمیدونم چی میشه اصن انگار خدا کلاااا نمیشنوه  من بهتون قول میدم تک تکتون تااخر این چله حاجت روا شدین خودم هنو پیچ و اندر خم یه کوچه ام...

عزیزم من خودم به شخصه اعتقاد دارم دعایی که دیگران برای من بکنن بیشتر میگیره و اثر داره تا دعای خودم ،،،خدا حفظت کنه که همچین نیت پاک و قلب مهربونی داری ،،،😘

2738
2706