2733
2734
عنوان

پسره فرار کرد😂🤦

216 بازدید | 23 پست

سلام دوستان 

قضیه از این قراره که من و یه آقا پسری از طریق فضای مجازی با همدیگه آشنا شدیم و بعد از یک ماه صحبت کردن تصمیم گرفتیم همدیگه رو ببینیم. 

تقریبا دو هفته پیش همدیگه رو دیدیم و برای دیدار اول برام گل آورد (عکسشو میذارم) 

خلاصه که همه معیارهای منو داشت و شیفته ادب و متنانتش شدم، و با هم خوب بودیم تا همین جمعه که گفت بلیط کنسرت رزرو کردیم با هم بریم 

منم گفتم اوکی فقط قبلش به مامانم میگم که قراره باهات بیام بیرون 

گفت میخوای بگی با من میخوای بری بیرون؟! 

منم گفتم همون یه بارم اشتباه کردم و باید قبلش اطلاع میدادم، بحث اجازه نیست و می‌خوام که مادرم در جریان باشه. 

اونم گفت که من اینطوری راحت نیستم و سریع بحث رو عوض کرد و بعد از مدت کوتاهی خداحافظی کرد 

الآنم دو روزه که نه پیام داده و نه زنگی زده 

دوستم میگه اشتباه گرفتی نباید میگفتی که مامانت می‌دونه😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون الان فکر میکنه دوس پسر هزارمت بوده که با مادرت اینقدر راحتی وعادیه برات متاسفانه بد برداشت کرده ...

اگر میبردش جای پرتی ی بلایی سرش میاورد چی. لااقل این وسط باید مادری خواهری در جربان باشه

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠

احتمالا به بهانه کنسرت میخواسته ببره خفتت کنه 

شانس آوردی اسی

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊