2703
2553
عنوان

آزمایش خون بارداری

83032 بازدید | 34 پست
سلام به هممه دوستان
من ماه دوم اقدام به بارداریمه.باید 5 پری میشدم.دیروز آزمایش خون دادم. بتا 3 بود.نزدیک پری 2روز لکه بینی تیره و خیلی کمداشتم.سینه هام خیلی درد میکرد.بیبی چکم هم منفی بود.
به نظرتون امکانش هست مامان باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان
من یک هفته پیش ازمایش بتا دادم و 15 بود که مشکوک به بارداری بود و یک هفته بعد دوباره تکرار کردم که کمتر از 5 شد آیا امکان داره که حامله باشم خواهش می کنم سریع جواب بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام زینب جون خوبی؟
منم تقریبا مواردم مثل شماست لکه بینی از روز 28 تا 31 پری و روز 31 آز خون با بتای 16
الان دیگه لکه بینی ندارم (روز 35 ) ولی باید تا اول آذر صبر کنم و بعد آز مجدد بدم . کمی هم گاهی دلدرد دارم
میشه بگی شما الان روز چندمتونه و پری نشدی؟ یه خبر جدید از خودتون میدی؟ ممنون خیلی نگرانم
2714
سلام هانیه جان ببخش که جوابتو خیلی دیر دادم من 2 هفته ای ایران نبودم راستشو بخوای رفتم دکتر به من گفت اختلال هورمونی ولی این ماه 4 روزه پریودم عقب افتاده امیدوارم هرچه زودتر مامان بشی
سلام. بچه ها من 21 آبان باید پریود می شدم البته به دلیل پلی کیستیک بودن تخمدان هام دکترم بهم گلوکوفاژ داده مصرف کنم. تا حالا پریود نشدم. نگرانم. بیبی چک استفاده کردم ولی یه خط نشون داد ( عدم بارداری) لکه بینی هم ندارم. فقط از تاخیر پریودم نگرانم. به نظر شما باردارم یا به خاطر کیست و قرص هاست؟
قلب من وتو را،پیوندجاودانه مهری است در نهان؛پیوندجاودانه ما ناگسسته باد؛تا آخرین دم ازنفس واپسین مااین مهر بسته باد.
سلام به همه خانومها و مادران اینده ضمن ارزوی براورده شدن حاجات همتون باید بگم من بالاخره نفهمیدم چه زمانی باید ازمایش خون بتا بدیم . اخه من روز 26 پری از دادم بتا زیر 10 بود
سلام من 15روز از پری عقب افتاده یکبار آزمایش خون دادم منفی بود اما همش حالتهای دلپیچه و سرگیجه دارم یکبار هم آمپول زدم 5 روز گذشته اما پری نشدم امروز دوباره آزمایش خون دادم. ممکنه باردار باشم؟
2706