2737
2734
عنوان

نظرتون چیه؟ برخورد با شوهر

6 بازدید | 11 پست
سلام. من و شوهرم با هم خیلی تفاهم داریم و خداروشکر زندکی آرومی داریم. اما ی اخلاق همسرم واقعاً اذیتم میکنه. همسرم به سختی کار میکنه و پول درمیاره. خداروشکر راضی ام زندگی میگذره. امسال عید چون تمام خانواده خودم مسافرتن نشد بریم شهر خودم از طرفی از اول عید رفتیم دیدن اقوام همسرم تا شنبه. حالا دو روزه علی رغم گفتن مکرر من که حداقل شوهرم بیاد تا بیرون ی دوری بزنیم اما اصلا پایه نیست
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
اخی سخته حوصله ادم سر میره منم اسیر خونه شدم دیروز ی سر رفتم بیرون باز از هیچی بهتر بود ولی امروز درد داشتم نه خوب ی برنامه بذاریید با دوستی اشنایی برید
اندکی صبررر سحر نزدیک است
کلاً رفتارش همین طوره همه جا دست جمعی میخواد یا مثلا اگر خودمون باشیم باید حتما خیلی لوکس خرج کنه در نتیجه اکثر اوقات انقدر پول نداریم. منم همییییییشه مرتب با زبون خوش و خنده در تمام طول سال میگم بریم فلان جا اما بازم بهانه همیشگی. از اونجا که با بیرون رفتن من تنهایی مشکلی نداره منم همش با دوستام میرم
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا میگم شاید از بس من به خنده بهش میگم بریم اینجا اونجا و... شاید بی اهمیت شده براش، نظر شما چیه که دیگه بعش تذکر ندم اصلا و ابداً؟ شاید خودش وجدان درد بگیره
2742
همین کار درسته و جواب میده.شوهره منم اینطوره. یا دسته جمعی یا هیچچچ
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
کلاااااا هرچی خودتو بی میل تر نشون بدی انگار بهتر جواب میگیری
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
مانی جون برنامه دارم همه جوره هم پایه ام اما همسرم یکم تو بیرون رفتن سنگینه، کلا تا به حال کار دو نفره نکرده مثلا همیشه وقتی مهمون داشتیم باید تمام خانواده اش هم دعوت میبودم که چندبار در سال میشد اما ی دفعه ی مهمونی گرفتم فقط خودمون دو تا با دوتا از مهمونا همین، انقدر آروم بود و حرف زدیم خندیدیم هودش همیشه میگه ازین به بعد مهمونی فقط خودم و خودت
درسا جون واقعا اینطوری خوبه؟ الان از صبح تو خونه ام خودش ی سر اداره زده ماشین رو تمیز کرده ناهار خوردی و رفته باشگاه. هرچند این بین با منم کلی شوخی و خنده داشته اما هوا به این خوبی تو خونه بودم. حالا تصمیم دارم شب هیچی نگم بهش. هیچی. همه اش هم میگه فردا فلان کارو اداره انجام بدم بریم شمال
2740
دقییققا شوهره منم همینطوره. وقتی تذکری ندم و با شوخی یادش نیارم خودش برنامه میریزه. مثلا چندشب پیش2شب بردتم شام بیرون!تواین6سال اولین بار بود!!چون بی محل و سایلنت بودم
وای درسا خدا کنه پی منم از امشب همین روال رو پیش میگیرم. آخ کاش منم ازین چهارتا کوچه حال بهم زن پامو اون ور تر بزارم
خخخخ.انشاا.... حتما جواب میده. کلا چیزی نگو از تفریح و بیرون و کمی سایلنت باش. اروم باش
مرسی درسا جان