2737
2734
میخوام ماشین بخرم، نمیدونم چی بخرم. بین کابینتهام چهل و پنج سانت فاصله س.شش نفره جا میشه. کوچیک نمیشه؟ میارزه واسه اینکه بزرگتر باشه کابینتامو خراب کنم؟ البته اکثرا من و دخترم خونه ایم ظرفام زیاد نیست. هاردستون خوبه؟
دخترکم همه دنیای منی...خدایا شکرت
کوچیکش واقعا به درد نمیخوره بزرگی که با نصف ظرفیت کار میکنه بگیر میدیا خوبه..بوش،خوبه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
من سامسونگ ۱۴نفره دارم خیلی راضیم رومیزی هارو نمیدونم چطوریه من خودم میگم تعداد کم وادم خودش میشوره تعداد زیاده که ادم خسته میشه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

6نفره بدرد نمیخوره نخری بهتره بستگی به میزان استفادت داره ماشین ظرفشویی دست راست منه واقعا یعنی نباشه نمیتونم اشپزخونمو جمع و جور کنم
❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2731
رومیزی های ۹ نفره برای یه خانواده چهار نفره جواب نمیده؟
عرضه مستقیم شیک ترین کارهای تمام برنز و برنجی در اینستاگرام Iran_boronz_admin ،به قیمت درب کارخانه ،مقایسه قیمت= خرید ،ارسال با پست به سراسر ایران
14نفره دارم عزیزم روزی 3بار؟14نفره بگیر هفته ای 3بار روشنش کن به صرفه هم هست من تو ایام عید روزی یبار هم روشنش کردم ظرفا کم باشه نصف ظرفیت رو میزنم 6نفره نخر خیلیا خریدن پشیمون شدن
❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2740