2733
2734

سلام. 

من از بچگی هام خواب یک خونه ترسناک میدیدم. 

یک خونه کلنگی ویلایی حیاط دار با در آبی رنگ. 

همیشه هم این خونه همین شکلی میومده تو خواب هام. 

همیشه هم ترسناک بوده. 

هیچ وقت در بیداری این خونه رو ندیدم. 

به نظرتون علتش چیه؟ 

✝️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبل از ازدواجم خواب میدیم که یه بچه پیدا میکنم وسط جاده یا تو آشپزخونه یا تو شرکت ...هر جا...

بچه اگر نی نی بود شیرش میدادم! اگر بزرگتر بود با خودم میبردمش ...

در هفته چندین بار همین خواب بود😐

از یه تایمی تموم شد 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731

من هم همیشه یک کابوس ترسانک از کودکی ملکه خوابم هام بوده و هست یک روستای خرابه که شهر ارواح هست و...

و این خواب نشأت گرفته از روزی هست که بچه بودم دختر همسایه مادر بزرگم بیماری روحی داشت و منو گرفت و می‌خواست خفم کنه بعد از اون هرگز این خواب با هیچ درمانی حذف نشد اکثر شب ها میبینم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
علتش رو فهمیدید؟ 

من از یه بزرگی شنیدم که :

خواب تکراری اشاره داره به یک موضوع یا کاری که باید انجام بدی ولی انجامش نمیدی ...

مثلا خودش خواب میدیده که میره خانه خدا و طوافش کامل نمیشه ..بارها این خواب را دیده.،.

میگفت من اصلا این قضیه تو ذهنم نبود و دغدغه طواف نداشتم ....

در واقعیت درگیر نوشتن یه کتاب بودم ولی تکمیل نمیشد و مدام تعویقش مینداختم ...از یه معَبِر خواب پرسیدم و گفت کار نیمه تمام زندگیت را تکمیل کن ...میگفت بعد از نوشتن کتابم، دیگه خوابام قطع شد ...

خواب تکراری یه هشداره به یه کاری که ما انجامش نمیدیم ولی باید بدیم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
علتش رو فهمیدید؟ 

بله و مفصله ...

من تو تایمی بودم که با خودم به صلح نرسیده بودم ...از درون درد داشتم ...بعدش کلاسی را شرکت کردم و با خودم به صلح رسیدم و آروم شدم ...

اون خواب از نظرم، یک کودک درونِ غمدیده و له شده بود که باید به دادش میرسیدم

من از یه بزرگی شنیدم که : خواب تکراری اشاره داره به یک موضوع یا کاری که باید انجام بدی ولی انجامش ن ...

چه جالب! ممنون. 

این خونه ترسناک چه کاری رو ممکنه از من بخواد؟ 

✝️
اسی منم این خواب و دیدم رفتم خونه قدیمی عمه پدریم دقیقا همون بود با یا حوض وسطش گفتن صاحب باغ رو اون ...

در اون خونه آبی بود؟ 

خونه ای که من تو خواب میبینم هم حوض داره تو حیاطش. 

✝️