2752
2734
عنوان

پیش همسایه ها آبرومون رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 73 پست

عزیزم با نصیحت و حرف زدن هم درست نمیشه داداش من سربازیه الان که ازم دوره خیلی بیشتر قدرشو میدونم بنظرم باید از هم دورشون کنی پسرت رو بفرست کلاسای کنکور که سال بعد کنکور داره یا فوتبال یا بگو بره بیرون

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره  پسر باید تو این سن ، حتی کمتر ، بره یه تخصصی یاد بگیره ، تا ۱۰ سال دیگه برای خودش استاد ب ...

اره خب ولی سرکار

با یادگیری حرفه و هنر فرق داره گلم😁🩵🦋

شمع باشی یا نباشی🕯...من همان پروانه ام🦋...تو سر عقل آمدی...من همان دیوانه ام:)🤍🌻
آره  پسر باید تو این سن ، حتی کمتر ، بره یه تخصصی یاد بگیره ، تا ۱۰ سال دیگه برای خودش استاد ب ...

آخه مشکل اینجاس میره بیرونم کار های خلاف میکنه با بزرگ تر از سناش میگرده مست میکنه .....

2731
الان باهم خوبین؟

چته دختر 

مگه داداش بزرگتر از خودت نداشتی

چرا خوب نشن باهم الان هر دو تو سن حساس هستند

من و داداش بزرگ تر از خودم از هم متنفر بودیم تو بچه گی 

داداشم که رفت سربازی کم کم باهم خوب شدیم الان طوری شدیم که بچه هامون هم از هم دل نمی‌کنند 

اره خب ولی سرکار با یادگیری حرفه و هنر فرق داره گلم😁🩵🦋

سر کار منظورم اونجوری نه که صبح بره شب بیاد 

یه کاری که در کنارش هنر یاد بگیره 

مثلا مکانیکی ، تراشکاری ، یه کاری که هم بهش دست مزد بدن ، هم یه چیزی یاد بگیره ، بزرگ شد برای خودش کار کنه 

اینجوری ، هم تخصص یاد میگیره ، هم بیرونه تو خونه نیست با خواهرش دعوا کنن ، هم انرژیش تخلیه میشه ، هم پول بدست میاره ، اعتماد به نفس و عزت نفسش بالا میره و ...

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
آره ولی بیستر این کتک میخوره با زبونش نیش میزنه ولی

میدونم  ناراحت میشی واعصابت خورد میشه اما کمکش کن بتونه از حقشش دفاع کنه

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
وای🤣🤣 یه بار بین دعوا منو خواهرم  مامانم اومد جدامون کنه دست خواهرم حالت سیلی خورد تو ...

🤣🤣🤣🤣خدا مارو ببخشه

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
آخه مشکل اینجاس میره بیرونم کار های خلاف میکنه با بزرگ تر از سناش میگرده مست میکنه .....

با باباش صحبت کنید ، با هم هماهنگ شید ، جدی تر برخورد کنید

بذارید یه جا مشغول به کار شه 

اگه میتونید کلاس فوتبالی ، بسکتبالی ، جایی که محیط مثبت داشته باشه ، رو بچه تونم تاثیر بذاره

یا حتی اگه لازمه محلتونو عوض کنید

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
عزیزم سنشون حساسە سعی کن آروم ک بودن باهاشون صحبت کنی ... منم باداداشم همیشە کتک کاری داشتیم تا میخ ...

دقیقا ما هم اینجوری هستیم 

من باردار شدم گفت دیگه دلم نمیاد بزنمت اما من گفتم من دلم میاد😁😍

جونم فداش

شوهرم تعریف میکرد باخواهرش دعوا کرده میگه مامانم لباس هاش پوشید از خونه رفت       ی ...

اصلا یه دکتر هست مشاور خانواده تو اینستا سمینارهاش پخش میشه میگن پدر مادر تو دعوای بچها دخالت نکنن بزارید همو بزنن اگه زورشو ندارن خوب وارد دعوا نشن ولی شما دخالت نکنید

پسرت ک دیگه بچه نیست بفرستش باشگاه کاری چیزی پسر من 19سالشع ماشالله اینقد اقاست از همون اول پسر مودب ...

باشگاهم میره با رفیقاشم میگرده تا آخر شب ولی همون موقعیم که خونس آرامش نداریم

اصلا یه دکتر هست مشاور خانواده تو اینستا سمینارهاش پخش میشه میگن پدر مادر تو دعوای بچها دخالت نکنن ب ...

من بچه هام 5و8ساله هستن من اصلا دخالت نمی کنم والا خر از ضربه خر نمیمیره

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
سرکار تو ۱۷سالگی؟؟؟

آره قرار نیس بره کار معدن بکنه که دم مغازه وایمیسته کناز صاب مغازه چیزی یاد میگیرن اتفاقا پسرهای اینجوری زرنگ تر و موفق ترن تا پسری که ۲۵ سالگی برای اولین بار میره سر کار

اگه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستین منم براتون میفرستم❤❤❤❤❤❤❤❤🙏